1401/04/02-23:30

اجرای طرح زنبورداری شهری در محله کیانشهر منطقه ۱۵

اجرای طرح زنبورداری شهری در محله کیانشهر منطقه ۱۵

طرح زنبورداری شهری در محله کیانشهر به ابتکار شهرداری ناحیه ۳ منطقه ۱۵ بمنظور کارآفرینی شهروندان کلید خورد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، علیرضا محمودی شهردار ناحیه ۳ با اعلام این خبر گفت: این طرح با هدف توانمند سازی اجتماعی و اقتصادی شهروندان، رونق و حمایت از کارآفرینان محلی و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود اجرا می شود.

او با اشاره به اینکه محله کیانشهر به دلیل سرانه فضای سبز ۲۴ متر و فضای مسکونی باز شهری برای اجرای این طرح انتخاب شد افزود: در این پروژه از استاد صاحب نام این حوزه دکتر محمد عراقی و اساتید دانشگاه فنی حرفه ایی دخترانه ولی عصر(عج) بهره گیری شده است.

محمودی گفت: در فاز نخست طرح جلسات متعدد با حضور اساتید‌ و دانشگاه ولی عصر(عج)، آموزش های شهروندی زنبور تراپی و فواید زنبور در سرای محلات و در فاز دوم آموزش زنبورداری و نگهداری کندو در پشت بام منازل و برگزاری جشنواره عسل در پایان تابستان به اجرا درمی آید.

او با تاکید بر اهمیت و ضرورت حمایت از کسب و کارهای کوچک، محلی و خانگی گفت: وظیفه ذاتی و مسئولیت اجتماعی ما ایجاب می کند که هر چه در توان داریم برای تقویت توان اقتصادی، حمایت و رونق کسب کارهای نوپا و کارآفرینان با استفاده از ظرفیت منطقه به کار بندیم.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط