1401/10/10-19:39
باحکم شهردار تهران؛

شهردار جدید منطقه ۱۵ معارفه شد

شهردار جدید منطقه ۱۵ معارفه شد

مراسم تکریم و معارفه شهردار منطقه ۱۵ با حضور عليرضا جاوید معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران برگزار و ضمن تقدیر از خدمات رضا شرفی شهردار سابق منطقه، محمد شیری به عنوان شهردار جدید منطقه معرفی شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، علیرضا جاوید معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در این مراسم گفت: با توجه به اهمیت سازمان پسماند شهرداری تهران به عنوان یکی از مهمترین سازمان های شهرداری تهران و لزوم ایجاد تحول در این سازمان؛ مهندس شرفی به جهت خدمات خوبی که داشتند؛ در این حوزه به کار گرفته شدند که امیدواریم با مدیریت ایشان گام های مهمی در اين سازمان برداشته شود.

علیرضا جاوید در ادامه با اشاره به اینکه اوضاع منطقه ۱۵ رو به بهبود است، افزود: بافت منطقه؛ بافت خدمت است و معاونین مجموعه شهرداری منطقه از نیروهای پرتلاش و باسابقه شهرداری تهران هستند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه خدمت به مردم با تغییر مدیران نباید دچار وقفه شود، خاطر نشان کرد: آقای شیری اهل خدمت است و در تمام مسئولیت هایی که بر عهده ایشان محول شده به نحوه شایسته ای توفیق خدمت داشته اند.

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در ادامه این مراسم به اهمیت اتمام پروژه های بزرگراه های شهید نجفی رستگار و شوشتری پرداخت و یادآور شد: یکی از اولویت های شهردار منطقه تملک های بزرگراهی است و امیدوارم با بهره گیری از تجربیات شهردار سابق شاهد تحولات خوبی در این حوزه باشیم.

دکتر جاوید با تاکید بر پی گیری حوزه تحول در نوسازی بافت فرسوده این منطقه، زیرساخت های عمرانی و هم چنین تقویت بوستان پردیس بانوان؛ تصریح کرد: ارتباط مستمر مسئولین با شهروندان در منطقه ۱۵ می تواند الگو سایر مناطق شهر تهران قرار گیرد ضمن اینکه جلب رضایت همکاران مجموعه نیز بسیار مهم بوده و رضایت همکاران پیش نیاز رضایت مردم است.

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در پایان ضمن تشکر از توجه دکتر زاکانی شهردار تهران ، برای هردو بزرگوار در سمت های جدید آرزوی توفیق کرد.

بر پایه این گزارش، محمد شیری شهردار جدید منطقه نیز در این مراسم ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز نهم دی گفت: خداوند را شاکرم مجددا توفیق خدمت در یکی از مناطق شهر تهران مهیا شده و از دکتر زاکانی و دکتر جاوید تشکر می کنم.

شیری به ویژگی های منطقه ۱۵ اشاره کرد و گفت: جا دارد یادی کنیم از شهرداران توانمند منطقه که با اقدامات خوبی که در این منطقه داشتند، منشا خیر و برکت بودند و امیدوارم با کمک و همکاری تمام عزیزانی که در جلسه حضور دارند، ما هم به سهم خود در آبادانی و رونق منطقه ایفای نقش کنیم.

او در ادامه خاطر نشان کرد: بهره برداری از پروژه عظیم شوشتری تاثیر خاص خود را برای منطقه خواهد گذاشت و بوستانهای فرامنطقه ای و منطقه ای می تواند اثر بخش باشد. در خصوص نوسازی منطقه هم خوب کار شده ولی معضل هم وارد شده که باید تملک و تخریب و رهاشدگی املاک این حوزه تعیین تکلیف شود.

شهردار جدید منطقه در پایان به موضوع بودجه ریزی مشارکتی تاکید کرد و افزود: همه به ویژه شهرداران نواحی کمک کنند تا این موضوع به خوبی جمع بندی شده و به حد نصاب برسیم.

این جلسه با حضور مدیرکل اسبق و جدید امور مناطق، مدیر حوزه و مشاور اجرایی و مدیر روابط عمومی حوزه هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران و معاونین، مدیران و شهرداران نواحی منطقه ۱۵ برگزار گردید.

شایان ذکر است، محمد شیری شهردار جدید منطقه بلافاصله پس از مراسم معارفه با همراهی معاونین ومدیران منطقه با حضور در مقبره الشهدای بوستان امید، با قرائت فاتحه یاد شهدا را گرامی داشت و با آرمانهای والای شهدا تجدید میثاق کرد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط