1402/01/03-00:15

۱۰ سبد و فرش گل در بزرگراه های منطقه ۱۹ برای استقبال از بهار گسترده شد

۱۰ سبد و فرش گل در بزرگراه های منطقه ۱۹ برای استقبال از بهار گسترده شد

به منظور طراوت بخشی و زیبایی فضا‌های سبز شهری در آستانه بهار ۱۴۰۲ ده فرش و سبد گل با کاشت گل‌های فصلی در بزرگراه‌های منطقه ۱۹ گسترده شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، تورج فرهادی شهردار منطقه گفت: همزمان با فصل زیبای بهار و به منظور داشتن شهری آراسته و توسعه سرانه فضای سبز رمپ و لوپ بزرگراه های شهیدکاظمی، شهید سروری، شهید صنیع خانی و پل شکوفه با بیش از ۶۲۵۰ مترمربع فرش گل کالانگوئه ، لاله، بنفشه، همیشه بهار و سینره تعبیه شد.

او ادامه داد: در راستای زیبا سازی منظر شهری ۲۶ عدد باکس با گل های پیروکانتا در بلوار شهید ورامینی مستقر شد همچنین فلاور باکس طبقاتی با گل های قرنفل، کالانگوئه، سینره و همیشه بهار در بلوار شقایق، مطهری، شکوفه و عوارض تهران قم نصب شده است.

فرهادی با اشاره به نشاکاری به مساحت ۶ هزار و ۲۵۰ مترمربع در لچکی، رمپ، لوپ و پل ها در این ایام بیان کرد: ۴۰۰ اصله درختچه در کندرو شهید کاظمی کاشته و سنگ لاله طرح گل لاله بر روی فرش گل های منطقه در بزرگراه ها نیز اجرا شده است.

به گفته این مسئول رنگ آمیزی سطل های زباله، نیمکت، وسایل بدنسازی، آبنما پارک ۲۲ بهمن، شقایق، نرگس و افرا ،رنگ آمیزی و شستشوی ۸۲۰ عدد المان پارکی و وسایل بازی کودکان، رفع نواقص ۱۳۵ مورد روشنایی از دیگر اقدامات اداره فضای سبز این منطقه محسوب می شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط