1402/08/22-14:06
در روند اجرای «طرح من شهردارم ۲» مطرح شد؛

اجرای ۹۷ پروژه شهری در منطقه ۱۴ در طرح من شهردارم ۱ /تسریع در توسعه محلات منطقه ۱۴ با مشارکت مردم

اجرای ۹۷ پروژه شهری در منطقه ۱۴ در طرح من شهردارم ۱ /تسریع در توسعه محلات منطقه ۱۴ با مشارکت مردم

شهردار منطقه ۱۴ همزمان با آغاز طرح «من شهردارم ۲ » در این منطقه از اهتمام مدیریت شهری در راستای اولویت بندی پروژه های عمرانی، ترافیکی و خدماتی و برآورده سازی خواسته های مردم خبر داد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴، امیر یزدی اجرای طرح «من شهردارم» را  در برنامه ریزی و اجرای فعالیت های شهری منطقه مثبت ارزیابی کرد و گفت: بر اساس خروجی طرح «من شهردارم یک» ۹۷ پروژه شاخص و  محله ای از جمله پل همسطح بلوار ابوذر، تعریض قره یاضی و باغ گیاهشناسی در منطقه ۱۴ به اجرا در آمد که مطابق با نیاز محلات و نظرسنجی از شهروندان تدوین و اجرایی شد.

وی با اشاره به آغاز دومین دوره طرح من شهردارم در منطقه افزود: تجربه اولین دوره طرح من شهردارم نشان داد که اگر بتوانیم از ظرفیت مشارکت شهروندان بهره مند شویم می توانیم دستاوردهای خوبی را در سطح محلات شاهد باشیم.

یزدی با اشاره به اینکه منطقه ۱۴ رتبه نخست پروره های توسعه محلی ۱۴۰۱ شهر تهران را به خود اختصاص داد، یاداور شد: بر این اساس مدیریت شهری منطقه در نظر دارد اولویت های پروژه های مختلف عمرانی، ترافیکی و خدماتی خود را با نظر شهروندان و با رویکرد رفع نیازهای محلات و کسب رتبه فعالیت های مطلوب تنظیم و در بودجه پیشنهادی خود لحاظ کند.

شهردار منطقه ۱۴ با بیان اینکه مهم ترین هدف مدیریت شهری در اجرای این پروژه‌ها، رفع نیازهای واقعی و ضروری شهروندان است، ضمن قدردانی از مشارکت مردم دارالمومنین تهران در طرح «من شهردارم یک» از شهروندان دعوت کرد تا با مشارکت در طرح «من شهر دارم ۲» نیز مدیریت شهری را دراولویت بندی پروژه های جاری و پیش رو تا تسریع در توسعه محلات همراهی کنند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط