1402/08/26-21:31

عملیات مسقف سازی سرپناه پایانه اتوبوسرانی بهشت منطقه ۱۹ به پیشرفت ۴۰درصد رسید

عملیات مسقف سازی سرپناه پایانه اتوبوسرانی بهشت منطقه ۱۹ به پیشرفت ۴۰درصد رسید

عملیات مسقف سازی سرپناه پایانه اتوبوسرانی بهشت در منطقه ۱۹، با اجرای ۹۰ مترمکعب بتن ریزی به پیشرفت ۴۰درصدی رسید.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، تورج فرهادی شهردار منطقه تصریح کرد: عملیات بهسازی و مسقف سازی سرپناه پایانه بهشت با هدف ایمن سازی، سهولت تردد اتوبوس ها و ارائه خدمات به مسافران در حال انجام است.

این مسئول با اشاره به اینکه پایانه بهشت در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع قرار دارد بیان کرد: عملیات مسقف سازی سرپناه در قالب سه سکو هر کدام به متراژ ۳۵ مترمربع همراه با پوشش سقف کامپوزیت و سایه بان هایی که یکدیگر را پوشش می دهند انجام و ستون ها در کارگاه در حال مونتاژ هستند.

فرهادی بیان کرد: در مراحل بعدی به منظور بهسازی پایانه، تاسیسات برق، محل استراحتی برای رانندگان، تامین روشنایی، خط کشی، نصب سطل زباله، تابلو راهنمایی مسیر مبداء و مقصد و... اجرا خواهد شد.

شهردار منطقه یاد آور شد: سه خط اتوبوسرانی از این پایانه به سمت مترو علی آباد، میدان انقلاب اسلامی، شهید فیاض بخش مسافرگیری می کنند.

براساس این گزارش بیش از این عملیات بهسازی و مناسب سازی پایانه شهید سروری با اقداماتی چون مسقف سازی، مناسب سازی سکوهای این پایانه برای افزایش کیفیت خدمات برای افراد دارای معلولیت و کم توان، ایجاد تسهیلات بیشتر برای آسایش مسافران و افزایش بهره‌ وری و بهره‌مندی از امکانات موجود انجام شده است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط