1402/10/27-00:09
عضو شورای اسلامی شهر تهران مطرح کرد:

رهایی از ترافیک سه‌راه شهریار با احداث و افتتاح زیرگذر فتح ـ باغستان

رهایی از ترافیک سه‌راه شهریار با احداث و افتتاح زیرگذر فتح ـ باغستان

احداث زیرگذر فتح - باغستان در غرب تهران با هدف رهایی شهروندان از ترافیک سه راه شهریار و همچنین تسهیل دسترسی به شهرهای غربی استان مانند شهریار، باغستان و ملارد اجرایی شده و بزودی افتتاح می‌شود.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱؛" جعفر شربیانی"، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی گفت: شهرستان شهریار به‌عنوان یکی از قطب‌های اصلی توسعه استان تهران، با جمعیت بیش از یک‌میلیون نفر و وسعت جغرافیایی بالا، ظرفیت‌های بسیاری در حوزه اقتصادی، صنعتی، کشاورزی، گردشگری و... دارد که باید با استفاده از این ظرفیت‌های فوق‌العاده، شهریار را به جایگاه واقعی خود رساند.

وی افزود: یکی از گره‌های ترافیکی بزرگی که در جنوب غرب تهران و در بزرگراه فتح وجود دارد، مربوط به ورودی باغستان بوده که رفع آن از مطالبات شهروندان تهرانی و اهالی شهرستان‌های باغستان، شهریار و ملارد است.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: این پروژه با اعتباری بالغ‌ بر ۱۲۰ میلیارد تومان انجام شده و به‌زودی به‌منظور کاهش ترافیک منطقه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

شربیانی با تأکید بر اینکه این پروژه دسترسی شهروندان به شهرهای غربی استان مانند شهریار، باغستان و ملارد را تسهیل می‌کند، درخصوص زمان افتتاح پروژه گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته و با همت شهرداری منطقه ۲۱ این پروژه در ایام مبارک دهه فجر افتتاح مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح های عمرانی مختلف در منطقه ۲۱ شهرداری تهران، روند اجرای این پروژه ها به ویژه در بخش توسعه محله ای مطلوب ارزیابی کرد.

در این بازدید، "محمدرضا پوریافر" شهردار منطقه ۲۱ تهران نیز گزارشی از فعالیت های عمرانی، خدماتی و فرهنگی این منطقه ارائه کرد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط