1400/08/26-12:03

برگزاری جلسه طرح تحول نگهداشت شهر در منطقه ۱۹

برگزاری جلسه طرح تحول نگهداشت شهر در منطقه ۱۹

جلسه طرح «تحول نگهداشت شهر» در منطقه ۱۹ با حضور سید مهدی هدایت شهردار منطقه، محمد یار محمدی مدیر پروژه، حمید روحانی فرد رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارزیابی عملکرد و محمد حسین شیرازی مدیر روابط عمومی اداره کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق برگزار شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۹، در این جلسه که معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، معاون خدمات شهری و فضای سبز، شهرداران نواحی و مدیر روابط عمومی منطقه حضور داشتند، سید مهدی هدایت شهردار منطقه طرح تحول نگهداشت شهر را فرصتی مناسب برای شناسایی مشکلات و رفع آن ها با هدف افزایش حداکثری رضایتمندی شهروندان دانست و بر مشارکت شهرداران نواحی برای احصاء موارد با دقت هرچه بیشتر تأکید کرد.

او همچنین خواستار ارائه راهکارهای پیشنهادی و تداوم جلسات توجیهی به منظور اجرای کیفی و مؤثر این طرح در منطقه ۱۹ شد.

در این جلسه محمد یارمحمدی مدیر پروژه تحول نگهداشت شهر نیز به ابلاغ دو طرح اصلی در مدیریت شهری جدید برای شهر اشاره کرد و گفت: یکی از این طرح ها «قرار خدمت» است که با حضور شهردار تهران در مناطق برگزار می شود. همچنین طرح «تحول نگهداشت شهر» که با هدف ایجاد تحولی نوین در شهرداری و شهر تهران به مناطق ابلاغ شده است.

این مسئول آراستگی شهر، افزایش رضایتمندی شهروندان، ارتقاء کیفی سطح خدمات به شهروندان و بکارگیری حداکثری ظرفیت پیمانکاران را از اهداف این طرح عنوان کرد که طی آن موارد براساس پیام های ثبت شده در سامانه های ۱۳۷ و ۱۸۸۸، ظرفیت نواحی و نخبگان، معتمدین و شورایاران احصاء می شود.

یارمحمدی با بیان اینکه این طرح از ۸ آبان آغاز و در ۲۲ آبان نیز وارد فاز عملیاتی شده است افزود: برنامه های ارائه شده برای حل مشکلات باید واقعی و براساس معرفی ظرفیتها باشد.

او همچنین ضمن تشکر از اهمیت و نگاه ویژه شهردار منطقه  به این طرح، به ارائه توضیحاتی درخصوص نحوه اجرای طرح و ارزیابی مناطق و همچنین چگونگی مستند سازی و ارائه گزارش توسط روابط عمومی مناطق با هماهنگی مرکز ارتباطات پرداخت.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط