1400/09/29-20:01
طی برپایی همایشی در بوستان ترافیک این منطقه؛

تقدیر از فعالان برتر عرصه حمل و نقل در منطقه ۱۹

تقدیر از فعالان برتر عرصه حمل و نقل در منطقه ۱۹

همایش ویژه روز ملی حمل و نقل با حضور شهردار منطقه ۱۹ و معاون او در حوزه حمل و نقل و ترافیک و جمعی از فعالان و زحمت کشان عرصه حمل و نقل عمومی برگزار شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، در این همایش مهدی هدایت شهردار منطقه ضمن گرامیداشت روز ملی حمل و نقل، به معضل ترافیک در کلانشهر تهران و پیامدهای منفی آن پرداخت.

او با اشاره به بررسی موضوع ترافیک در دو بخش اصلی بیان کرد: بخش اول که زیرساخت ها و حمل و نقل عمومی است در حیطه وظایف دولت و شهرداری است.

بخش دیگر این موضوع نیز آموزش و فرهنگ سازی در حوزه ترافیک بوده که مستلزم مشارکت و حضور فعالانه شهروندان است.

او نقش شهروندان را در آموزش قوانین و موضوعات ترافیکی بسیار مهم و مثبت دانست و افزود: انتقال آموزش ها توسط شهروندان به یکدیگر باعث نتایج تأثیر گذاری در توسعه و عمومی ساختن آموزه های ترافیکی می شود.

ضمن اینکه انتقال این آموزش ها به فرزندان از کودکی و زمان رشد، نقش بسزایی در تحقق جامعه ای قانون پذیر و کاهش معضلات ترافیکی خواهد داشت.

این همایش با تقدیر از فعالان برتر در حوزه حمل و نقل از جمله رئیس راهور و مدیر تاکسیرانی، تاکسیران، راننده اتوبوس، راکب موتورسیکلت و دوچرخه سوار برتر، کارشناس آموزش بوستان ترافیک و ۵ دانش آموز برگزیده در مسابقه نقاشی به مناسبت روز حمل و نقل، همراه بود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط