1401/01/21-16:33

آغاز به کار جلسات «دورنمای اعتبارات اجرای ۱۴۰۱» در حوزه های منطقه ۱۵

 آغاز به کار جلسات «دورنمای اعتبارات اجرای ۱۴۰۱» در حوزه های منطقه ۱۵

شهردار منطقه ۱۵ از برنامه ریزی کیفی در حوزه های اجرایی با بهره گیری از نظرات سرمایه های انسانی در قالب جلسات «دورنمای اعتبارات اجرای ۱۴۰۱»خبر داد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، سید مهدی صباغ گفت: به منظور انجام مطلوب کارها سعی می کنیم از تجارب، مهارت و توانایی همکاران در برنامه ریزی برای سال جدید بهره مند شویم.

به گفته او؛ در این راستا جلسات برنامه ریزی  با عنوان «دورنمای اعتبارات اجرای ۱۴۰۱» با حضور روسای ادارات از حوزه معاونت فنی و عمران آغاز شد تا از نظرات آنها برای برنامه ریزی پروژه ها در سال جدید بهره مند شویم.

صباغ افزود: در این مسیر با بهره مندی از توانایی های همکاران و حمایت از مسئولیت های جمعی سعی می کنیم به سمت اهداف متعالی حرکت کرده و خدمات رسانی به شهروندان را نیز افزایش داده و رضایتمندی بیشتری نیز داشته باشیم.

او اضافه کرد: سال گذشته به همت همکارانم اقدامات مثبتی در همه حوزه های کاری انجام شده و امسال تلاش می کنیم تا با ایجاد بینش مشترک بین پرسنل و سازمان، جهت گیری های خود را مشخص کرده و موجب کارآمدی، ارتقاء و تعالی بیشتر سازمان شویم.

برپایه این گزارش؛ در نخستین جلسه «دورنمای اعتبارات اجرای ۱۴۰۱» حوزه تخصصی فنی و عمران مورد بررسی قرار گرفت و در آن مواردی نظیر طراحی ورودی و خروجی های بزرگراه شهید نجفی رستگار، راه اندازی روشنایی بزرگراه امام رضا(ع)، طرح بزرگراه شهید شوشتری، تکمیل پارکینگ مقابل امام زاده سیده ملک خاتون(س)، و طرح اجرایی کلانتری اتابک مطرح و همچنین گزارش مصوبات بازدید میدانی محلات صورت گرفته در سال گذشته مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط