1401/03/07-16:53
وحیدرضا محمدی:

پیشرفت ۹۰ درصدی معبر ۸ هزار مترمربعی در منطقه ۲۲

پیشرفت ۹۰ درصدی معبر ۸ هزار مترمربعی در منطقه ۲۲

شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به پیشرفت ۹۰ درصدی یک معبر ۸ هزار مترمربعی گفت: این محور محلی تا چند هفته آینده به طور کامل در سایت آفتاب ۲۲ محله صدرا مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، وحیدرضا محمدی در خصوص این پروژه اظهار داشت: در این محدوده از پایتخت به دلیل تازه تاسیس بودن و بالا بودن توسعه نسبت به سایر مناطق ۲۲ گانه احداث معابر بیشتری صورت می گیرد به همین منظور معاونت فنی و عمران منطقه توجه ویژه ای به این ‌موضوع دارد.

این مدیر شهری پایتخت افزود: معبر آفتاب ۲۲ در محله صدرا بطول ۵۰۰ متر و مساحت ۸هزار متر مربع در ۲ مسیر رفت و برگشت احداث شده تا تردد ایمن شهروندان را از سایت مسکونی آفتاب ۲۲ و محدوده خرگوش دره تسهیل کند و شهروندان به سهولت از بزرگراه آزادگان و ضلع غربی ورزشگاه آزادی بهره مند شوند.

محمدی عنوان کرد: طی بازدیدی که به تازگی از سایت مسکونی آفتاب ۲۲ صورت گرفت احداث پیاده رو نیز از نیازهای این محله است که قرار شده این طرح  در دستور کار مدیریت شهری منطقه باشد.

گفتنی است، چهارشنبه هفته گذشته خبری در خبرگزاری تسنیم به نقل از وحیدرضا محمدی منتشر شده که ۱۲ معبر تنها در یک محله از منطقه ۲۲ در مدت ۵ ماه مورد احداث قرار گرفته است و این نشان از همت بالای مدیران این محدوده از تهران می دهد، چرا که احداث این معابر یک مطالبه ۶ ساله ساکنان این محله بوده است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط