1401/03/23-17:21

طرح جدید باغ فردوس بازنگری شد

طرح جدید باغ فردوس بازنگری شد

طرح جدید باغ فردوس با هدف بازپیرایی و ساماندهی محوطه آن مورد بررسی و بازنگری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، حمیدرضا حاجوی شهردار این منطقه در جلسه‌ای که با هدف بررسی طرح جدید باغ فردوس با حضور هادی حق بین مدیر عامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، رمضانی قائم مقام مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، معاونین و مدیران شهری  این منطقه برگزار شد اعلام کرد: این محله یکی از محلات حساس است که دارای زیست شبانه بوده و با توجه به حساسیت های فرهنگی، اجتماعی و موارد شهرسازی، بازپیرایی آن نیاز به بررسی کارشناسانه تعامل و ارائه طرح جامع و کامل دارد.

 او گفت: این طرح یکی از اقدامات جدیدی است که در گام دوم انقلاب شکل گرفته و باید متوجه باشیم آثار و تبعات اجرای هر طرح به نام همین دوره درج می شود.

 حاجوی افزود: سند راهبردی مدیریتی خیابان ولیعصر(عج) و باغ فردوس باید با رویکرد استعداد شناسی و تهیه پیوست فرهنگی و اجتماعی انجام شود و همچنین یکپارچگی محیط های پیرامون با فضای باغ فردوس مورد توجه قرار گیرد و کمترین مداخله در وضع موجود به وجود آید.

 او خاطر نشان ساخت: اجرای کفپوش نیاز است با توجه به فضاهای سبز اطراف صورت گیرد و هماهنگی بین فضاها و اتصال خیابان های اطراف به موزه سینما و وضعیت نورپردازی محل نیز در نظر گرفته شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط