1401/04/22-22:19
با هدف بهسازی معابر و فضاهای عمومی؛

کمیته مناسب سازی شهرداری منطقه ۴ تشکیل شد

کمیته مناسب سازی شهرداری منطقه ۴ تشکیل شد

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ از تشکیل اولین جلسه کمیته مناسب سازی این منطقه خبر داد و گفت: اقدامات عمرانی مرتبط با مناسب سازی معابر، بوستان ها و ساختمان ها در این کمیته بررسی شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ تهران، "عبدالمطلب توجهی" با اشاره به ارایه گزارش مناسب سازی معابر و اماکن و بوستان های سطح منطقه گفت: این کمیته با هدف بررسی و ارزیابی کمی و کیفی و بازدید از اقدامات صورت اجرایی پروژه های مناسب سازی منطقه تشکیل و مقررشد اقداماتی نظیر تعمیر و تجهیز فضاهای فرهنگی و هنری منطقه جهت استفاده معلولین و کم توانان، بهسازی معابر جهت تردد معلولین و سالمندان و... با سرعت بیشتری در دستور کار قرار گیرد.

دبیر کمیته مناسب سازی منطقه ۴ در ادامه از مناسب سازی بوستان ها و محورهای سطح منطقه خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بوستان های آسایش و هلال احمر و میدان ۶۹ به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع مناسب سازی شده و محورهای جشنواره و بلوار شاهد در دست اجراست.

توجهی افزود: در هر سه مورد این عملیات، این منطقه با جدیت و سرعت و کیفیت پروژه های تکلیفی را تا مهر ماه سال جاری انجام داده و اقدامات مناسب سازی اماکن غیرتکلیفی نیز انجام و گزارش خواهد شد.

گفتنی است این کمیته با حضور مشاور شهردار، معاونین فنی و عمرانی، خدمات شهری و محیط زیست، حمل‌ونقل و ترافیک، مدیران اداره دفتر فنی معاونت فنی و عمرانی و معاونت شهرسازی منطقه، نمایندگان کمیته مناسب سازی اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و اداره معماری و ساختمان معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران در سالن کنفرانس دفتر شهردار منطقه ۴ تشکیل شد و در پایان از اقدامات اجرایی در منطقه بازدید شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط