1401/07/17-18:19

پایان معضل چندین ساله خیابان ولیعصر در منطقه ۸

پایان معضل چندین ساله خیابان ولیعصر در منطقه ۸

با جمع آوری آب‌های سطحی خیابان ولیعصر منطقه ۸ معضل چندین ساله آب‌ماندگی در محله لشکر حل شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۸؛ فاطمه تنهایی شهردار منطقه با اعلام خبر جمع آوری آب‌های سطحی در خیابان ولیعصر منطقه۸ گفت: در سال‌های گذشته شهروندان محله لشکر در ایام مختلف سال خصوصا در فصول بارندگی با معضل آب‌ماندگی و به دنبال آن با مشکلات زیست محیطی و تجمع جانوارن موذی و... مواجه بودند.

تنهایی افزود: در جریان بازدید از معابر و خیابان‌های سطح محدوده، چهار عملیات عمرانی جمع آوری انهار، کانیو گذاری و اتصال منازل مسکونی باقی مانده به فاضلاب شهری و پخش آسفالت در دستورکار قرار گرفت.

شهردار منطقه۸ از انجام اصولی پروژه جمع آوری آب‌های سطحی و رفع آب‌گرفتگی معابر در خیابان‌‌های اکرامی و فراهانی که از محلات کم‌برخوردار منطقه هشت تهران هستند؛ خبر داد و تصریح کرد: برای رفع معضل چندین ساله شهروندان خیابان ولیعصر، فعالیت‌های عمرانی در سه مرحله انجام که در مجموع، حدود ۹۰۰ مترطول کار عمرانی در این خیابان انجام شده است.

او ادامه داد: همچنین تاکنون ۴۵۰ مترطول کانیو گذاری و پخش آسفالت در خیابان های اکرامی و فراهانی انجام گرفته است که با پایان یافتن این پروژه دیگر شاهد آب گرفتگی و آب‌ماندگی در این خیابان نخواهیم بود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط