1401/08/03-13:53
شهردار منطقه ۱۵ در بازدید از موضوعات شهرسازی تاکید کرد؛

بازبینی طرح تفصیلی نواحی ۴ و ۶ منطقه ۱۵

بازبینی طرح تفصیلی نواحی ۴ و ۶ منطقه ۱۵

رضا شرفی شهردار منطقه ۱۵ با هدف بازبینی در طرح تفصیلی منطقه در محدوده نواحی ۴ و ۶ و الحاق بخشی از محلات مسعودیه و رضویه به محدوده شهری و بررسی این موضوع در کمیسیون ماده ۵ از محدوده یاد شده بازدید کرد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، شرفی در حاشیه این بازدید گفت: زمین هایی در منطقه وجود دارد که خارج از طرح است و با احداث دو بزرگراه شهید شوشتری و شهید نجفی رستگار؛ منطقه دارای دو محور اصلی می شود که می تواند به عنوان مرز شهر تهران تلقی شود.

وی در ادامه با اشاره به مطالبات مردمی در خصوص تغییر طرح تفصیلی منطقه در این محدوده خاطر نشان کرد: با توجه به ساخت و سازهایی که از ۴۰ سال گذشته در این محدوده انجام شده و اکنون ساکنان آن علیرغم دارا بودن مالکیت، با اختلال مواجه شده و بلاتکیف هستند. با توجه به اینکه مجوز ساخت و ساز نوسازی در این محل موجود نمی باشد، از این‌رو محل از نزدیک مورد بازدید و بررسی لازم قرار گرفت تا موضوع در کمیسیون ماده ۵ مطرح و پیگیری شود.

شهردار منطقه همچنین تصریح کرد: تکمیل کنارگذر بزرگراه‌ها نیز در اولویت کاری قرار دارد و می تواند کمک شایانی به سهولت تردد شهروندان در دسترسی به بزرگراه‌های اصلی شهری داشته باشد.

شرفی در ادامه با اشاره به اهمیت محور امام رضا(ع) در منطقه اظهار کرد: این محور و مسیر آن دارای ظرفیت‌های بسیار مناسبی برای دسترسی شهروندان به نقاط مسکونی است و پیگیر اجرا و تکمیل فعالیت‌ها در این محور هستیم تا بهمن ماه تکمیل و به بهره برداری برسد. 

شهردار منطقه یادآور شد: موضوع نوسازی و ایمن سازی بازار گل امام رضا(ع) در منطقه از دیگر مواردی بود که بازدید و مورد بررسی قرار گرفت.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط