1401/08/05-22:08
بازدید دانش‌آموزان نابینای مدرسه خزئلی از موزه ملی ایران

لمس تاریخ در موزه ملی ایران

لمس تاریخ در موزه ملی ایران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ اعلام کرد: دانش‌آموزان نابینای مدرسه خزئلی از نمایشگاه ویژه نابینایان در موزه ملی ایران بازدید کردند.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، صبح روز سه‌شنبه، ۳ آبان‌ماه و هم‌زمان با هفته نابینایان، دانش‌آموزان نابینای مدرسه خزئلی از نمایشگاه ویژه نابینایان در موزه ملی ایران بازدید کردند.

سیدامیرحسین ساداتی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ ضمن اعلام این خبر گفت: فراهم کردن فضایی به منظور دسترس‌پذیر کردن جامعه برای افراد دارای معلولیت از ضروریات حوزه امور فرهنگی و اجتماعی در هر جامعه‌ به شمار می‌رود.

وی با اشاره به نمایشگاه ویژه نابینایان در موزه ملی ایران افزود: نمایشگاه‌هایی از این دست می‌تواند به بهبود این امر برای نابینایان کمک کند؛ همچنین به فرهنگ‌سازی در زمینه جلب توجه اجتماع نسبت به این امر بپردازد.

ساداتی همچنین تشریح کرد: اداره سلامت منطقه ۱۲ با هدف افزایش نشاط و مشارکت اجتماعی افراد دارای معلولیت بینایی نسبت به بازدید دانش‌آموزان دارای معلولیت بینایی مدرسه خزائلی از نمایشگاه ویژه نابینایان در موزه ملی ایران اقدام کرد.

به گفته وی، این بازدید که با حضور مربیان نابینای آموزشی همراه بود، از تعدادی از مربیان و دانش آموزان نخبه تقدیر شد./ خبر طهرون

نظرات

captcha

اخبار مرتبط