1402/04/16-15:53

گلریزان ۳ میلیارد تومانی خیّران تهران برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد سادات

گلریزان ۳ میلیارد تومانی خیّران تهران برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد سادات

شهردار منطقه ۶ تهران از گلریزان سه میلیاردی خیّرین برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد سادات همزمان با دهه ولایت و امامت در این منطقه خبر داد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۶، رضا محمدی اظهار داشت: ضیافت خیرخواهانه «نذریاری» با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران، چهره های معروف ورزشی برتر کشور و جمعی از هنرمندان و پهلوانان به مناسبت اعیاد قربان و غدیر به منظور آزادسازی سادات زندانی، در زورخانه دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه تهران برگزار شد.

وی با بیان اینکه نگاه زندانیان جرایم غیرعمد چشم انتظار سخاوت خیران است، افزود: همه ما در قبال زندانیان جرایم غیرعمد مسئولیت اجتماعی داریم و باید تلاش کنیم این افراد گرفتار را دوباره به جریان زندگی و به کانون گرم خانواده‌های خود باز گردانیم.

محمدی تاکید کرد: تداوم برگزاری این برنامه‌ها به بهانه‌های مختلف و تبدیل این کمک رسانی‌ها به یک فرهنگ حسنه قطعاً در کاهش آسیب‌های اجتماعی متاثر از گرفتاری یکی از اعضای خانواده در زندان تاثیرگذار خواهد بود.

به گفته وی، در جریان این ضیافت حدود سه میلیارد تومان کمک نقدی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد جمع آوری شد که با هماهنگی ستاد دیه استان تهران، وجوه جمع‌آوری شده در این گلریزان صرف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد سادات می‌شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط