1402/05/10-09:32
نادعلی در صحن شورا تذکر داد؛

آسیب‌های اجتماعی به نقاط مرکزی شهر رسیده/ آخرین وضعیت فعالیت‌های قرارگاه اجتماعی چیست؟

آسیب‌های اجتماعی به نقاط مرکزی شهر رسیده/ آخرین وضعیت فعالیت‌های قرارگاه اجتماعی چیست؟

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در صد و شصت و ششمین جلسه رسمی شورا طی تذکری اظهار کرد: روز گذشته در بازدیدی که از خیابان انقلاب اسلامی حدفاصل میدان امام حسین(ع) داشتم درست در ضلع شمالی خیابان انقلاب اسلامی و در پیاده راه آن، یک نابودستان به تمام معنا تاریک مشاهده کردم و شاهد گسترش آسیب های اجتماعی بسیار جدی در این نقطه بودم.

به گزارش شهردارآنلاین وی افزود: استعمال و فروش مواد مخدر و خرید و فروش اموال سرقتی به صورت جدی در این قسمت قابل مشاهده است و سایر آسیب های اجتماعی کاملا مشهود بود. 

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه گفت: ابتدا باید به خودم به عنوان عضوی از شورای اسلامی شهر تهران تذکر داده و سپس به معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و سپس به رییس پلیس تهران و سایر دستگاه‌های مربوط تذکر دهم  که اینگونه آسیب های اجتماعی  در سطح شهر به راحتی مشاهده می شود. 

نادعلی با اشاره به برگزاری طرح‌های ضربتی در برابر آسیب‌های اجتماعی گفت: با توجه به اجرای طرح‌های ضربتی در زمینه مقابله با آسیب‌های اجتماعی و ناگهان فروکش کردن این طرح‌ها پس از گذشت مدتی، این پیام ناخودآگاه به متخلفین داده می شود که در زمانی که طرح های ضربتی نیست می توان بسیاری از تخلفات را مرتکب شد. 

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: از معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری درخواست ارائه گزارش رسمی در زمینه آخرین وضعیت کارکرد قرارگاه اجتماعی شهر تهران را دارم تا معاون مربوطه به صورت شفاف اعلام کنند قرارگاه اجتماعی چه نتایجی داشته است و اگه دستگاه هایی کوتاهی می کند به صورت شفاف اعلام شود. 

نادعلی در خاتمه گفت: در گذشته آسیب های اجتماعی در نقطه خاموش شهر مشاهده می شد اما متاسفانه حالا به نقاط مرکزی و پر تردد شهر رسیده است؛ از صداوسیما درخواست می کنم با ما همراه شوند در بازدیدی از این مناطق و معابر مهم شهر در زمینه مقابله با آسیب های اجتماعی، در کنار مسئولین مرتبط با این موضوع، مارا همراهی کنند. 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط