1402/05/19-18:06
حبیب کاشانی در جلسه ملاقات مردمی منطقه ۱۳ تاکید کرد:

استفاده از همه ظرفیت‌ها برای پاسخگویی و خدمت رسانی کیفی‌ به شهروندان

استفاده از همه ظرفیت‌ها برای پاسخگویی و خدمت رسانی کیفی‌ به شهروندان

عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه ملاقات مردمی منطقه ۱۳ بر استفاده از همه ظرفیت‌ها برای پاسخگویی و خدمت رسانی کیفی‌ به شهروندان تاکید کرد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، در جلسه ملاقات مردمی، حبیب کاشانی عضو شورای اسلامی شهر تهران به همراه محمد هادی علی احمدی شهردار منطقه ۱۳ پاسخگوی مشکلات و مسائل شهری شهروندان بودند.

در این دیدار حبیب کاشانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران پس از شنیدن درخواست ها و مشکلات شهروندان با شهردار منطقه ۱۳ در جهت رفع آنها همفکری و دستوراتی را صادر کردند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران، با تاکید بر استفاده از ظرفیت های منطقه برای پاسخگویی و خدمت رسانی کیفی‌ به شهروندان اظهار داشت: برگزاری جلسات ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره با شهروندان، روند خدمت‌رسانی را تسهیل می‌کند.

محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه، ملاقات های مردمی فرصتی برای بیان مشکلات مردم و پاسخگویی مسئولان دانست و خاطرنشان کرد: توسعه و آبادانی شهر و رضایتمندی صد رصدی شهروندان در سایه تعامل و همفکری دوسویه مردم با خادمین خود در مجموعه مدیریت شهری محقق خواهد شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط