1402/06/06-11:32
در راستای گرامیداشت روز پزشک انجام شد؛

تقدیر از حافظان سلامت باب الرضای تهران

تقدیر از حافظان سلامت باب الرضای تهران

شهردار منطقه ۱۵ در راستای گرامیداشت روز پزشک و همچنین در هفته دولت، با حضور در بیمارستان بیماری های خاص شهدای گمنام از پزشکان این بیمارستان تقدیر کرد.

 به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری شهردار منطقه در دیدار با پزشکان بیمارستان بیماری های خاص شهدای گمنام به تلاش های انسان دوستانه و فداکارانه پزشکان در جامعه  اشاره کرد و گفت: در شرایط همه گیری کرونا در جامعه، نقش پر رنگ و ارزشمند پزشکی بیش از پیش نمایان کرد که این شغل مسئولیتی الهی و انسانی است.

او با تبریک این روز به پزشکان پرتلاش و دل سوز این بیمارستان، از فعالیت های کادر پزشکی بیمارستان در راستای بهبود و ارتقاء سطح خدمات تخصصی ارائه شده به مراجعه کنندگان تشکر کرد و گفت: اطمینان دارم که مردم شریف جنوب شرق، بیماران وخانواده‌های ایشان قدردان زحمات و تلاش های ایثارگرانه شما سفیدپوشان عرصه سلامت به خصوص در میدان مبارزه با بیماری کرونا بوده و این رشادت‌ها هرگز از یاد نخواهد رفت.

شهردار منطقه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان مدافع سلامت، با اهدای گل از حافظان سلامت این مرکز در مانی تقدیر کرد.

همچنین شهردار منطقه با حضور در سرای محله مشیریه از اجرای طرح اردوی جهادی پزشکان ویژه محلات کم برخوردار بازدید کرد و ضمن خداقوت به ۱۰ پزشک داوطلب این طرح جهادی با اهدای گل از خدمات و تلاش های آنان در زمینه ارتقای سلامت محلات کم برخوردار قدردانی کرد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط