1402/08/22-11:03
شهردار منطقه یک:

پروژه های در حال اجرا رضایتمندی شهروندان را به همراه خواهد داشت

پروژه های در حال اجرا رضایتمندی شهروندان را به همراه خواهد داشت

پروژه های احداثی منطقه یک با همکاری، تعامل و هم سویی معاونت ها در حال اجرا است و با اتمام هر چه سریعتر آنها، رضایتمندی شهروندان افزایش خواهد یافت.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید مهدی صباغ در بازدید از پروژه های در حال کار منطقه که به همراه معاونین و مدیران اجرایی انجام شد گفت: پروژه های اجرایی با هدف افزایش سرانه های ورزشی، فرهنگی، ارتقای خدمات رسانی شبکه حمل و نقل، روانسازی ترافیک، زیبایی بصری شهر، استفاده از پتانسیل های موجود برای ارتقای درآمد منطقه، توسعه فضای سبز و... در سطح منطقه در حال اجراست که اتمام آنها منجر به رضایتمندی شهروندان خواهد شد.

او در بازدیداز مجموعه ورزشی قائم گفت: این مجموعه با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال تکمیل است و با اتمام آن سرانه فرهنگی و ورزشی افزایش می یابد و محله دارای یک سالن سینما و آمفی تئاتر با ظرفیت ۱۵۰ نفر، سالن صخره نوردی و... خواهد شد.

صباغ بهسازی پایانه لاله و ایجاد فضای اداری بهتر برای رانندگان، پاکسازی و بهسازی محیطی گردنه قوچک پس از اجرای تمهیدات ترافیکی و نصب نیوجرسی و علائم ترافیکی، تعیین تکلیف انبار ماشین های اسقاطی و اجرای سریع تر رفیوژ سبز بلوار ارتش و ساماندهی ترافیکی این محدوده را از دیگر موارد مورد تاکید و تسریع در اجرا دانست.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط