1402/08/25-17:26
شهردار منطقه ۴ خبر داد:

آغاز اجرای طرح تحول ۲۰گانه محلات در منطقه ۴/ محلات شمال شرق تهران رنگ و رویی جدید می‌گیرند

آغاز اجرای طرح تحول ۲۰گانه محلات در منطقه ۴/ محلات شمال شرق تهران رنگ و رویی جدید می‌گیرند

شهردار منطقه ۴ پایتخت از اجرای طرح تحول ۲۰گانه محلات خبر داد و گفت: طرح تحولی بیست گانه خدمت در شهر با شناسایی و احصاء موارد در محلات و نواحی این منطقه آغاز به کار کرد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴؛ "علی اصغر کمالی زاده" با اشاره به اینکه طرح تحولی خدمت یک طرح همه جانبه ترافیکی، عمرانی، خدمات شهری، اجتماعی و نگهداشت و از کارهای روزمره شهرداری است، گفت: با شناسایی و احصاء اطلاعات محلی توسط شهرداران نواحی رصد محله‌ای با بررسی موضوعات شهری در دستور کار قرار گرفت.

شهردار این منطقه اظهار داشت: با توجه به اینکه زیرساخت های شهری در طول سالیان دچار فرسودگی و باعث نارضایتی شهروندان می شود، با اجرای این طرح با هدفمند شدن بودجه‌ ها و برنامه‌ریزی برای نگهداشت، مرمت و بهسازی به رضایتمندی شهروندان دست خواهیم یافت.

وی تاکید کرد: شهرداران نواحی باید به طور دقیق موضوعاتی که مردم با آنها درگیر هستند را رصد و مطالبه گری کنند و این نیازهای احصاء شده طوری باشد که رفع آنها علاوه بر کاربردی بودن، دربرگیری هم داشته باشد.

کمالی زاده درتشریح موضوعاتی که نیاز به رسیدگی دارند افزود: ایمن سازی بوستانها، بازسازی و مرمت کانال ها، احداث مخازن آب، مرمت و بهسازی آسفالت، بهسازی میادین میوه و تره بار، جانمایی و مرمت مخازن و... از موضوعاتی هستن که در این طرح در اولویت قرار دارند.

شهردار منطقه ۴ ابراز امیدواری کرد: با احصا موارد مورد نیاز و رصد میدانی، محلات ۲۰گانه منطقه ۴ رنگ و رویی جدید خواهند گرفت.

گفتنی است جلسه طرح تحول ۲۰گانه خدمت شهرداری منطقه ۴ صبح امروز با حضور شهردار، معاونان، مدیران، شهرداران نواحی منطقه ۴ برگزار شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط