1402/08/29-18:32
شهردار منطقه ۱۵ خبر داد؛

نوسازی و تجهیز کامل ایستگاه ۱۵ آتش نشانی در محدوده سرای ایرانی

نوسازی و تجهیز کامل ایستگاه ۱۵ آتش نشانی در محدوده سرای ایرانی

شهردار منطقه ۱۵، در نشست با مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران بر نوسازی، تجهیز و گسترش دامنه فعالیت های حوزه امداد و نجات ایستگاه ۱۵ آتش نشانی محدوده پل بسیج تاکید کرد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری با اشاره به افتتاح مجموعه سرای ایرانی به عنوان پروژه محرک توسعه در منطقه ۱۵ و ایجاد ۲هزار فرصت شغلی جدید برای ساکنان افزود: جلسات مستمر با دستگاه های ذیربط برای رفع مشکلات مرکز خرید سرای ایرانی در حال برگزاری است.

به گفته او؛ به همین سبب با هدف ارتقای ضریب ایمنی این مرکز خرید نشستی با حضور قدرت‌الله محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران و مالک پروژه برگزار شد.

محمد شیری در ادامه به نوسازی کامل و تجهیز ایستگاه ۱۵، آتش نشانی اشاره کرد و گفت: این ایستگاه در کنار مجموعه سرای ایرانی قراردارد و با توجه به فرسوده بودن بنا در نشست مشترک با مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران نوسازی ایستگاه آتش نشانی در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد: به همین منظورمالک پروژه در راستای مسئولیت اجتماعی خود و نیز ضرورت ارتقای ضریب توانمندی های این مرکز در حوادث احتمالی، طرح نوسازی و تجهیز آن را به زودی آغاز خواهد کرد.

شهردار منطقه در توضیح بیشتر گفت: باید تجهیزات و امکانات متناسب با نیازمندی ها تغییر کند و به روز رسانی تجهیزات حرفه ای متناسب با حوادث تفکیک شود.

قدرت‌الله محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران نیز گفت: با هوشمندسازی مراکزی که در معرض خطر هستند و با اتصال آنها به آتش نشانی می‌توان نقش مهمی را در کنترل مواد خطرزا و پیشگیری از بروز حوادث خطرناک ایفا کرد.

انبار چای با اجرای طرح بازآفرینی شهری و تعریف طرح محرک توسعه و احداث یک مجموعه بزرگ تجاری ایمن سازی خواهد شد. این طرح با پیش بینی پارکینگ های مورد نیاز در حال ساخت است و در مرحله اول ساخت حدود هزار و ۸۰۰ پارکینگ تامین خواهد شد.

این نشست با حضور محمد شیری شهردار منطقه، قدرت‌الله محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، ناصر معظمی گودرزی رئیس ایستگاه ۱۵ آتش نشانی و مالک سرای ایرانی برگزار شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط