1402/10/26-16:54

افتتاح دهمین میدان میوه و تره بار منطقه۸

افتتاح دهمین میدان میوه و تره بار منطقه۸

بازار میوه و تره بار هفت حوض در زمینی به مساحت ۴۸۰ مترمربع و با ۵ غرفه افتتاح و بهره برداری شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۸، فاطمه تنهایی شهردار منطقه با اشاره به اینکه اولویت راه اندازی بازارهای جدید با محلات فاقد بازار است، در خصوص مکان‌یابی بازارهای میوه و تره‌بار در منطقه گفت: در حال حاضر ۱۰ بازار میوه و تره بار در سطح منطقه به شهروندان خدمات رسانی می کنند و با بهره برداری از این پروژه، دسترسی ساکنین محله هفت حوض به بازار میوه و تره بار آسان تر می شود.  

وی یادآور شد: این میدان قابليت تأمين نيازمندی هاي شهروندان ميوه و تره بار محله هفت حوض را دارد. در اين بازار علاوه بر ميوه وتره بار ساير اقلام پروتئينی و... به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به شهروندان عرضه می‌شود.

تنهایی شهردار منطقه ايجاد اين بازارها را سبب دسترسی آسان شهروندان به مايحتاج روزانه خويش دانست و خاطرنشان کرد: بازار میوه و تره بار محله هفت حوض در زمین بایری به مساحت ۴۸۰ مترمربع و با ۵ غرفه احداث شد. افتتاح بازارهاي بيشتر، سبب خواهد شد تا شهروندان از ترددهای غيرضروری در سطح شهر پرهيز نمايند و در کوتاهترين زمان ممکن نسبت به تأمين نيازهای خود اقدام کنند.

گفتنی است بر اساس گزارش معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه۸ بازار میوه و تره بار محله هفت حوض از جمله بازارهایی است که با بررسی های انجام شده و با هماهنگی های لازم با سازمان میادین میوه و تره بار تهران بزرگ، به بهره برداری رسیده است. پیش از این نیز  تره بار علیجانی واقع در خیابان مدنی افتتاح شده بود. در شش ماهه آینده سال نیز ۲ میدان در ناحیه یک و سه جهت خدمات به شهروندان این محدوده به بهره برداری خواهد رسید.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط