1402/11/09-14:20
طی دو هفته گذشته انجام شد؛

شناسایی و پلمب ۲۵ گاراژ ضایعاتی غیرمجاز در منطقه ۱۵

شناسایی و پلمب ۲۵ گاراژ ضایعاتی غیرمجاز در منطقه ۱۵

شهردار منطقه ۱۵ خبر داد: با همکاری نهادها و دستگاه‌های ذیربط ۲۵ واحد غیرمجاز جمع آوری و تفکیک پسماند خشک در سطح نواحی منطقه ۱۵ شناسایی و پلمب شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری با اشاره به اینکه فعالیت واحدهای غیرمجاز جمع آوری ضایعات و پسماند علاوه بر مخدوش کردن  چهره شهر و ایجاد نازیبایی، از نظر بهداشتی نیز مشکلات زیست محیطی بی شماری را  ایجاد می‌کند، گفت: همچنین این واحدها اکثراً کودکان کار و اتباع غیرمجاز را بکارگیری می کنند که از جهات مختلف با قوانین مغایرت دارد.

او افزود: به همین سبب ۲۵ واحد ضایعاتی غیرمجاز خرید، فروش پسماند خشک و نیز ۳ خودرو غیرمجاز جمع‌آوری پسماند در چند مرحله طی دو هفته گذشته در سطح نواحی یک، دو، چهار و شش پس از شناسایی و تحویل اخطاریه کتبی به واحدهای مذکور با اخذ حکم دادستانی پلمب شد.

شهردار منطقه گفت: در این طرح ۸ واحد در خیابان خاوران، ۶ واحد در محله هاشم آباد، ۲ واحد در خیابان شهید ناصری، ۴ واحد در خیابان شهید رضایی، یک واحد در محله مشیریه، یک واحد در مسگرآباد و... در این طرح پلمب شد.

شیری اضافه کرد: بسته شدن مراکز غیرمجاز در سطح منطقه با توجه به تهدیدات زیست محیطی و بهداشتی عمومی همراه با اخذ مجوز های لازم در راستای تحقق شعار «تهران شهر تلاش و سر زندگی» و ارتقای کیفیت زندگی شهروندان جنوب شرق تهران انجام می شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط