1402/12/21-10:14

٢٢ دستگاه اتوبوس تازه نفس وارد خطوط اتوبوسرانی منطقه ۶ تهران شدند / کاهش زمان انتظار مردم در ۴ خط پر مسافر پهنه مرکزی تهران

٢٢ دستگاه اتوبوس تازه نفس وارد خطوط اتوبوسرانی منطقه ۶ تهران شدند / کاهش زمان انتظار مردم در ۴ خط پر مسافر پهنه مرکزی تهران

شهردار منطقه ۶ تهران از نوسازی ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی در ۴ خط پرمسافر و شلوغ پهنه مرکزی تهران با ورود تعداد ٢٢ دستگاه اتوبوس جدید با هدف بهبود خدمات‌رسانی به مردم و کاهش زمان انتظار مسافران درجایگاه‌ها و ایستگاه‌های اتوبوس خبر داد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تهران؛ سید مرتضی روحانی، دراین باره گفت: طرح نوسازی ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی پهنه مرکزی تهران، با پیگیری و تلاش معاون حمل‌و‌نقل و ترافیک این شهرداری صورت گرفته که طی آن با ورود اتوبوس‌های تازه نفس از نوع اسکانیا در ۴ خط اتوبوسرانی منتخب که به لحاظ امنیت، امکانات و فضای داخلی، راحتی مسافر، استاندار‌های زیست‌محیطی و... در مرتبه مطلوب قرار دارد، کیفیت و کمیت خدمات‌رسانی به مردم افزایش و می‌تواند به نحو شایسته نظر و خواسته مسافران درون شهری را تامین کند.

شهردار منطقه ۶ تهران با بیان اینکه نوسازی ناوگان اتوبوسرانی دراین بخش از پایتخت را باید به فال نیک گرفت، افزود: بدون تردید این‌رویداد ترافیکی یک اتفاق خوب در روز‌های پایانی سال است چراکه درایام نوروز که با ماه میهمانی خدا، ماه مبارک رمضان گره خورده، شهروندان روزه‌دار در میهمانی‌ها و شرکت در محافل قرآنی و... به شکل مناسب از این امکانات بهره‌مند خواهند شد. اکنون اتوبوس‌های نو در ۴ خط شلوغ و پر رفت‌و‌آمد از‌جمله پایانه والفجر_ میدان حضرت ولیعصر(عج)، پایانه شهید بهشتی_ بیمارستان امام خمینی(ره)، پایانه کوی نصر_ میدان حضرت ولیعصر(عج) و پایانه والفجر _ میدان انقلاب اسلامی زیر نظر شرکت خودروسرویس شهر به شهروندان تهرانی و مسافران این مسیر‌ها خدمات‌رسانی می‌کند.

شایان ذکر است که جلب رضایت شهروندان و همچنین تامین راحتی و امنیت مسافران درون شهری از مهمترین و اساسی‌ترین اهدافی است که معاونت حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ تهران با جدیت آن را دنبال می‌کند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط