1402/12/28-15:07

تقدیر وزیر ورزش و جوانان از شهرداری تهران

تقدیر وزیر ورزش و جوانان از شهرداری تهران

کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه آیین بهره برداری از هتل فوتبال از شهرداری تهران تقدیر کرد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، "کیومرث هاشمی" وزیر ورزش و جوانان در حاشیه آیین بهره برداری از هتل فوتبال که صبح روز شنبه ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۲ برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این مجموعه امکانات و تجهیزات مختلفی پیش بینی شده و یک مجموعه مناسبی است که به سهم خودم از رئیس فدراسیون فوتبال و همکاران‌شان و شهردار تهران و همه همکاران ایشان تشکر می کنم. به هر حال توسعه زیرساخت های فوتبال می تواند به توسعه فوتبال کشور کمک کند.

وی افزود: در کشور بیشترین هیات ورزشی در بین فدراسیون ها به جهت همه گیر بودن رشته فوتبال و علاقمندی که جوانان ما نسبت به این رشته دارند، در اختیار فدراسیون فوتبال است. حدود ۶۹ میلیون مترمربع فضایی است که در اختیار فوتبال کشور است که ۲۰ میلیون مترمربع آن، فضای مفیدی است که بازیکنان از آن استفاده می کنند.

هاشمی ادامه داد: حدود ۵۲۷۹ زمین فوتبال در اختیار فوتبال کشور است که در حال خدمت رسانی هستند. یعنی حدود ۴۴ درصد اماکنی که تحت مالکیت دولت و وزارت ورزش و جوانان است متعلق به فوتبال است. امیدواریم با برنامه ریزی های فدراسیون و با تلاش هیات های استان‌ها و شهرستانها شاهد موفقیت ها و رشد بیش از پیش فوتبال کشورمان باشیم.

وزیر ورزش در پایان درباره آخرین وضعیت بازسازی و مرمت ورزشگاه آزادی نیز بیان کرد: زمانی که ما حضور پیدا کردیم چمن آزادی یک متر خزانه هم نداشت اما در حال حاضر برابر با زمین و چمن آزادی، خزانه داریم و شرایط چمن مناسب شده است که البته شاید باز هم کافی نباشد. بحث بازسازی ورزشگاه در حال انجام است و دولت مصمم است که بالغ بر یکهزار میلیارد تومان برای تکمیل مجموعه ورزشی آزادی پیش بینی کند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط