1403/01/04-21:52

۴۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه ۱۹ رفع خلاف شد

۴۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه ۱۹ رفع خلاف شد

سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از رفع خلاف ۴۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز طی دو مرحله، در راستای صیانت از حقوق شهر و شهروندان در اراضی ناحیه سه این منطقه خبر داد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حسین اخگر پور با تأکید بر اهمیت حفاظت از اراضی در مقابل تصرف سودجویان بیان کرد: در راستای اجرای دستور مقام قضائی طی دو مرحله ۴۰ مورد ساخت وساز غیرمجاز بناهای تجاری، وال پست ها، دیوار در اراضی ناحیه سه رفع خلاف و آزادسازی شد.

وی با اشاره به اینکه اغلب تصرفات به صورت غیرقانونی و بدون مجوز در اراضی متعلق به موقوفات و بی دفاع شهری انجام می شود بیان کرد: بی شک مشارکت شهروندان در تحقق شهری‌ منظم و منسجم مطابق با قوانین شهرسازی، اجتناب ناپذیر بوده و در همین راستا از همه شهروندان می‌خواهیم تا در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز بویژه در ایام تعطیلات نوروز، مراتب را به شهرداری منطقه اطلاع دهند و ما را در جلوگیری و برخورد با هرگونه تخلف یاری کنند.

سرپرست شهردار منطقه خاطرنشان کرد: طی دو مرحله عملیات جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز ۱۰ بنای تجاری و ۳۰ مورد رفع تصرف وال پست ها، باز کردن داربست و انتقال به ناحیه، جلوگیری از عملیات ساختمانی، رفع خلاف دیوارهای طبقه همکف، درب ورودی، کرکره ها و رفع سد معبر مصالح در خیابان های میرزایی، فاطمه الزهرا(س)، گل ها، پوزش، کدخدایی، خیابان سهیل شمالی روبروی همکار ماشین، موزاییک سازی نسیم چهار و... انجام شد.

به گفته این مسئول طی این ۲ عملیات علاوه بر مدیران شهری ۶۰ نفر نیروهای شهربان و معبر بان نواحی و یگان حفاظت با به کارگیری ۴ دستگاه لودر و ۳ دستگاه کامیون حضور داشتند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط