1403/01/09-15:37

کسب رتبه نخست منطقه ۱۵ در نوسازی معابر با پخش ۱۰۱ هزار تن آسفالت

کسب رتبه نخست منطقه ۱۵ در نوسازی معابر با پخش ۱۰۱ هزار تن آسفالت

شهردار منطقه ۱۵ از کسب رتبه نخست بهسازی آسفالت معابر منطقه ۱۵ طی سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: معابر نواحی هفتگانه در قالب اجرای طرح نهضت آسفالت با پخش ۱۰۱ هزار تن آسفالت بهسازی و نوسازی شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری گفت: به لطف خدا و مساعدت شهردار محترم تهران و اعضای شورای اسلامی شهر تهران و تلاش همکاران طی سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۰۱ هزار تن آسفالت در کوچه و خیابان‌های نواحی هفتگانه پخش شد که با این حجم فعالیت با اختلاف چشمگیر رتبه نخست شهر تهران را کسب کردیم.

او با اشاره به اینکه ۲۴۵ معبر در سطح منطقه به مساحت تقریبی ۶۵۰ هزار مترمربع به صورت مکانیزه، دستی و لکه گیری بهسازی شد، افزود: در همین راستا ۱۷۸ معبر به صورت دستی و ۶۷ معبر نیز به صورت مکانیزه در سطح نواحی هفتگانه بهسازی و نوسازی شد.

شهردار منطقه به نوسازی چند معبردر این طرح اشاره کرد و گفت: بزرگراه امام رضا(ع)، بعثت، بسیج، پایانه خاوران، خیابان شهید فاضل بجستانی، شاهد، بلوار امام رضا(ع)، خیابان شهید غلامی، پدافند هوایی، خوب بخت و... از جمله این موارد است.

او اضافه کرد: در طرح نهضت آسفالت در سال ۱۴۰۲ همچنین بازار میوه و تره بار بعثت به مساحت ۱۵ هزار مترمربع و نیز محوطه ۱۳ مدرسه در سطح نواحی هفتگانه با مساحتی بالغ بر ۱۹ هزار مترمربع بهسازی شد.

شیری با تاکید بر اینکه خدمت رسانی به شهروندان ادامه دارد، گفت: معابر و خیابان‌هایی که نیاز به بهسازی دارند در سطح ناحیه شناسایی می‌شوند و بر اساس اولویت، عملیات عمرانی آن‌ها انجام می‌شود.

شهردار منطقه در پایان از اجرای نهضت پیاده رو سازی و جدول بندی معابر تا تکمیل سرانه های فرهنگی ورزشی در منطقه ۱۵ طی سال ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: نهضت پیاده روسازی و جدول بندی در سال جاری در دستور کار معاونت فنی و عمران قرار گرفته و نیز با تعریف پروژه آب‌های سطحی موضوع مدیریت سیلاب با جدیت پیگیری خواهد شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط