1403/02/12-11:56

شبهای بوستان شقایق منطقه ۱۹ با تعویض ۲۸۵ پروژکتور در ۲۵ برج نوری زیباتر شد

شبهای بوستان شقایق منطقه ۱۹ با تعویض ۲۸۵ پروژکتور در ۲۵ برج نوری زیباتر شد

اصلاح و تأمین روشنایی بوستان شقایق منطقه ۱۹ در ناحیه یک به منظور ارتقای منظر و زیبایی فضای سبز شهری انجام شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حسین اخگر پور سرپرست شهرداری منطقه گفت: احیای فضای سبز شهری و ساماندهی معابر، تامین روشنایی و رفع نواقص مبلمان شهری با هدف ارتقای سیما و منظر شهری و همچنین تامین رفاه و آسایش و کسب رضایت شهروندان در حال انجام است.

وی با اشاره به رفع خاموشی کامل بوستان شقایق افزود: در همین راستا تعویض ۲۸۵ پروژکتور با لامپ های SMD گارانتی دار و ۲۵ برج نوری انجام شد که این اقدام زیبایی شب بوستان شقایق را دوچندان کرده است.

به گفته این مسئول اداره فضای سبز منطقه با اجرای اقداماتی از قبیل رنگ‌آمیزی جداول، رسیدگی به فضای سبز، کاشت گل و گیاه زینتی، بازسازی لوازم ورزشی، بازسازی سرویس های بهداشتی و... درصدد ساماندهی و احیای فضاهای سبزشهری است.

اخگر پور با اشاره به اینکه مساحت بوستان شقایق ۱۷ هکتار و یکی از بزرگترین بوستان های این منطقه است افزود: کاشت انواع گونه های درخت کاج، چنار، سرو، اقاقیا، درختان میوه و انجیر و درختچه های ارغوان، بربریس، رز، نسترن، ترون زیبایی این بوستان را دوچندان کرده است.

سرپرست شهرداری منطقه اظهار کرد: ۱۴۸ عدد مبلمان پارکی از نوع نیمکت، سطل و آبخوری، ۱۳ عدد مجسمه حیوانات، مجموعه ورزشی الزهرا (س) و... از دیگر امکانات تفریحی و فراغتی بوستان شقایق است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط