1403/02/14-22:40

۲۰ هزار مترمربع از آسفالت معابر منطقه ۱۹ نونوار شد

۲۰ هزار مترمربع از آسفالت معابر منطقه ۱۹ نونوار شد

سرپرست شهردای منطقه ۱۹ از اجرای عملیات پخش آسفالت ۳ هزار و ۷۰۰ تنی در معابر محلات این منطقه در راستای نگهداشت شهر و ارتقای ایمنی معابر خبر داد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حسین اخگرپور اظهار کرد: این عملیات شامل تراش، روکش اساسی، لکه‌گیری و ترمیم که توسط سه اکیپ فعال در حال انجام است.

این مسئول بیان کرد: درتلاش هستیم با همکاری سازمان فنی و مهندسی شهرداری تهران سهم آسفالت منطقه را افزایش دهیم تا با ارتقای وضعیت معابر شهری و بزرگراهی شاهد تسهیل رفت آمد خودروها و شهروندان باشیم.

اخگرپور با اشاره به اهمیت استاندارد سازی و ایجاد نظم بصری در معابر شهری تصریح کرد: به همین منظور سه هزار و ۶۵۰ تن آسفالت در مساحتی بالغ بر ۱۹هزار مترمربع در محله اسماعیل آباد کوچه مقصودی و نجفی، خیابان میعاد کوچه شهید چرمگر، خیابان لقمان جنوبی کوچه های ۱۸ و ۱۰، خیابان شهید زلفی کوچه های شهید شعاری، شهید اردانی و شهید سعادتی انجام شد.

وی ادامه داد: در قالب طرح تحول بیست گانه خدمت ۵۰۰ مترطول عملیات تبدیل نهر به کانیوو در کوچه ۶ لقمان، اجرای ۲۰۰ مترمربع پیاده‌روسازی در خیابان شهید صمدی و ۶۰۰ مترمربع در خیابان شهیدان ورامینی انجام شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط