1403/02/23-21:35
اردبیلی مطرح کرد:

دختران کنشگر؛ بزرگترین فرصت آینده پایتخت

دختران کنشگر؛ بزرگترین فرصت آینده پایتخت

جشن ویژه روز دختر با عنوان «آینده شبیه توست» در مرکز همایش‎های برج میلاد با حضور مریم اردبیلی مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران، مدیران شهری و دختران کنشگر رویداد «هزار امید» برگزار شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل امور زنان و خانواده شهرداری تهران، مریم اردبیلی در جشن روز دختر و اختتامیه دومین رویداد «هزار امید» اظهارکرد: دختران کنشگر، بزرگترین فرصت برای آینده پایتخت هستند؛ از این رو شعار ما در شهرداری تهران برای دختران شهرمان «آینده شبیه توست» انتخاب شد چراکه، آینده دختران آینده شهرمان است.

مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران ادامه داد: روز دختر نباید تنها به یک روز ختم شود بلکه نگاه ما این است که دختران ادامه دارترین ستاره های شهرمان هستند، بنابراین همه روزهای سال، روز دختر است اما ما به صورت نمادین، یک روز را جشن می گیریم.

وی با تاکید بر این موضوع که افق مطلوب ما این است که با تلاش بخشی از مشکلات شهروندان بالاخص دختران در تمام نقاط این شهر -چه در محله ها و حتی خانه ها- را رفع کنیم، تصریح کرد: برخی از مشکلات شهری چالش برانگیز هستند.

مشاور شهردار تهران در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: مشکلات شهر تهران راه حل های مرسومی دارند که تمام مسئولان، نخبگان و دغدغه‌ مندان در حال تلاش برای رفع آنها هستند اما برخی از موارد به راحتی حل نمی شوند و پیچیدگی هایی دارند.

وی تصریح کرد: شهر تهران فرصت ها، ظرفیت ها و زیبایی های بسیار زیادی دارد که این فرصت ها و امکانات باعث می شود بتوانیم یکی از بهترین شهرهای جهان را داشته باشیم.

اردبیلی با بیان اینکه بزرگترین فرصت آینده تهران، دختران هستند، خطاب به دختران شهر تهران و حضار در این مراسم گفت: اگر شما دختران بتوانید امروز اولویت ها، حساسیت ها، تصویر، راه و اهداف خود را به سوی آینده به خوبی کشف کنید و برای دستیابی به اهدافتان تلاش کنید، آینده شهر ما هم زیبا می شود؛ چون آینده شهر ما کاملا شبیه شما دختران است.

گفتنی است در حاشیه برگزاری این مراسم اختتامیه رویداد «هزار امید» نیز برگزار و از برگزیدگان تقدیر شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط