1403/02/24-22:46
رحمانی در نظارت ستادی منطقه۸ عنوان کرد؛

رویکرد سازمان بازرسی در نظارت‌های ستادی رفع موانع اجرایی فعالیت‌ها است

رویکرد سازمان بازرسی در نظارت‌های ستادی رفع موانع اجرایی فعالیت‌ها است

رضا رحمانی رئیس‌سازمان بازرسی شهرداری تهران در نظارت ستادی منطقه۸ با همراهی شهردار منطقه، به بررسی عملکرد منطقه در حوزه‌های مختلف پرداخت.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط‌عمومی شهرداری منطقه۸؛ رئیس و معاونان سازمان بازرسی شهرداری تهران با حضور در شهرداری منطقه۸ در جریان برخی از مهم‌ترین پروژه‌ها و موضوعات عمرانی و خدمات شهری مرتبط با شهروندان قرار گرفته و طی بازدید از پروژه‌های در حال اجرای منطقه به بررسی آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه‌ها و بررسی مشکلات و موضوعات پرداختند.

پروژه دور برگردان بزرگراه شهید باقری، بوستان آب، بازارچه امام رضا(ع)، مرکز خرید نارسیس، ملک چهاردیواری، مجموعه ورزشی شهداری نارمک، مجتمع مسکونی صدف، خیالستان زندگی و... از جمله پروژه‌ها و موضوعاتی بود که مورد بازدید قرار گرفت.

رضا رحمانی در نشست شورای معاونین منطقه۸ نظارت بر اجرای قوانین و مقررات و نظارت بر حسن اجرای امور را از وظایف ذاتی حوزه بازرسی دانست و اظهار کرد: حوزه بازرسی همواره در تلاش است تا بر اجرای بی‌وقفه با رعایت قوانین و مقررات و تسهیل ارائه خدمات به شهروندان نظارت کند.

رئیس سازمان بازرسی همچنین بر لزوم نگاه پیشگیرانه در برخورد با فساد تاکید کرد و افزود: برخورد با فساد و تخلفات با نگاه پیشگیرانه، با مشارکت همکاران در مناطق در پرهیز از هرگونه تخلف میسر می‌شود و این دوره از نظارت ستادی مناطق با هدف رسیدگی به اشکالات محتوایی فعالیت‌ها در گفتگو با شهردار و معاونین منطقه در دستور کار قرار دارد.

حل و رفع مشکلات پر چالش و چندین ساله منطقه

در ادامه نیز فاطمه تنهایی شهردار منطقه ضمن تبریک فرارسیدن دهه کرامت، با بیان اینکه از زمان حضور در این منطقه در راستای تسهیل و پیگیری موارد و موضوعات پرچالش و چندین ساله منطقه گام برداشته شده است، افزود: با احصاء و شناسایی موضوعاتی که منطقه سال‌ها با آن درگیر بوده و مسکوت مانده، تلاش شد بسیاری از این موضوعات با تلاش همکاران منطقه در این دوره به نتیجه مطلوب و در راستای منفعت مدیریت شهری و شهروندان گام برداشته شود.

وی اقدامات مدیریت شهری در حل پروژه‌ زمین‌خواری ملک چهاردیواری، حل پروژه مسکوت مانده پارکینگ امیر پس از ۱۸سال، رفع تصرف هفتادوهفت میلیارد تومانی در خیابان شهید حسن تکه، ملک مربوط به مرکز مهارت‌آموزی کوثر،اجرای رأی ماده صد در تخلفات پاساژ سپید پس از ده سال، پروژه خیالستان زندگی و... را از جمله مواردی دانست که مدیریت شهری منطقه در راستای فعال کردن و اتمام این پروژه‌ها گام برداشته است.

در ادامه این جلسه نیز با حضور رئیس‌ سازمان‌ بازرسی‌ شهرداری تهران و شهردار منطقه ۸؛ گزارش اختصاصی از عملکرد منطقه۸ در سال گذشته توسط معاونین منطقه و بررسی چالش‌ها و موضوعات مهم درگیر در منطقه بیان شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط