1403/03/06-19:33

راه اندازی اکیپ موتورسوار فوریت های شهری ۱۳۷پلاس در شهرداری منطقه ۳

راه اندازی اکیپ موتورسوار فوریت های شهری ۱۳۷پلاس در شهرداری منطقه ۳

در راستای اجرای مصوبات نظارت ستادی سازمان بازرسی در منطقه ۳، اکیپ موتور سوار برای فوریت های شهری ۱۳۷پلاس با هدف تسهیل در امر خدمت رسانی به شهروندان با استفاده از ظرفیت این منطقه راه اندازی شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۳؛ رضا رحمانی رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران در بازدید از منطقه ۳ اظهار داشت؛ با توجه به بافت، ترافیک و معابر برخی محلات واقع در بافت فرسوده و در راستای تسریع در خدمات رسانی به شهروندان لزوم ایجاد اکیپ های موتور سوار جهت رسیدگی به موقع و تسریع امور مرتبط با سامانه ۱۳۷ در این منطقه ضروری است.

در همین راستا با راه اندازی اکیپ موتورسوار فوریت های شهری ۱۳۷ در نواحی ششگانه این منطقه، مسیر خدمات رسانی به شهروندان، رفع خطر و تسریع پیام های ۱۳۷ به خصوص در بافت های فرسوده و معابر واقع در بافت های قدیمی محلات ده ونک، زرگنده و درب دوم تسهیل خواهد شد.

شهردار منطقه ۳ به راه اندازی اکیپ موتورسوار فوریت های شهری ۱۳۷پلاس به صورت پایلوت در این منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: با افزودن موتور سیکلت فوریت های شهری ۱۳۷ ضمن تحقق یافتن سه اصل سرعت، دقت و صحت، ناوگان خدمات رسانی در این منطقه تقویت و رسیدگی به موقع به پیام های شهروندی به حداقل زمان ممکن می شود.

جوانی درخصوص قابلیت های موتور سیکلت فوریت های شهری ۱۳۷پلاس بیان داشت: با بهره برداری از این وسیله که مجهز به چراغ گردان و جعبه ابزار کامل هستند شاهد تسریع اقدام برای پیام های شهروندی من جمله: رفع آلودگی های بصری جزئی، مرمت سنگفرش و آسفالت معابر، فعالیت در شب و تامین روشنایی محل فعالیت، مرمت و رفع خطر خط تابلوهای ترافیکی، قابلیت حمل تجهیزات اضافی، حذف زوائد فیزیکی رفع خطر درختان در حال سقوط و شکسته و... هستیم.

شهردار منطقه ۳ گفت: از اهداف اصلی افزودن موتور سیکلت به سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ شهرداری این منطقه، کاهش هزینه ها و استفاده بهینه از امکانات می باشد که با استفاده از ظرفیت های موجود، فرصت جدیدی را برای خدمات رسانی به شهروندان ایجاد نموده است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط