1403/03/20-12:11

نوسازی مجموعه‌های ویژه بانوان در منطقه ۸

نوسازی مجموعه‌های ویژه بانوان در منطقه ۸

بازسازی و بهسازی مجموعه چند منظوره فرهنگی، ورزشی، هنری شهربانوی یک منطقه۸ آغاز شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط‌عمومی شهرداری منطقه۸؛ میلاد علی‌نیا معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام خبر بازسازی بخش‌های غیرفعال مجموعه شهربانوی یک، فعالیت واحد‌های خدمت‌رسان در این مرکز را تشریح کرد و افزود: این مجموعه در سه طبقه و یک طبقه منفی در محله لشگر قرار دارد و دارای کاربری‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی است که طی سال‌های گذشته بخش‌هایی از آن غیر فعال بوده است.
 
وی در ادامه اضافه کرد: در راستای مأموریت‌ این مجموعه‌ها با پیگیری‌های انجام گرفته، اقدامات عمرانی و تجهیزی در حال انجام است و پیش‌بینی می‌شود تا حدود دو ماه آینده تمامی بخش‌های مورد نظر در دسترس بانوان قرار گیرد.
 
علی‌نیا با اشاره به ظرفیت پذیرش و ثبت‌نام حدود هزار نفری این مجموعه در محدوده خیابان آیت‌الله مدنی، ادامه داد: منطقه۸ داری دو مجموعه ویژه بانوان است و با آماده‌سازی کامل بخش‌های غیرفعال مجموعه شهربانو یک، خدمات فرهنگی، ورزشی، هنری و آموزشی در مساحت زیربنای ۵۱۲ مترمربع به صورت کامل به شهروندان ارائه می‌‌‌‌شود.
 
براساس گزارش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه، ‌مجموعه‌های شهربانو و شهردخت شهرداری تهران براساس دیدگاه تخصصی در رفع نیاز واقعی بانوان همچون موضوعات فرهنگی، تندرستی، سلامت و... در نظر گرفته شده تا بانوان بتوانند در یک محیط امن و سالم نیازهای خود در حوزه اجتماعی و فرهنگی را مرتفع سازند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط