1403/03/24-19:18

بهسازی ۸۱ هزار مترمربع از خیابان های منطقه ۱۵

بهسازی ۸۱ هزار مترمربع از خیابان های منطقه ۱۵

شهردار منطقه ۱۵ از بهسازی ۸۱ هزار مترمربع از خیابان های منطقه با پخش بیش از ۱۲ هزار تن آسفالت خبر داد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری شهردار منطقه با اشاره به اینکه نوسازی روکش آسفالت معابر فرعی و بزرگراهی یکی از اصلی‌ترین خواست‌های شهروندان است گفت: طرح نهضت آسفالت امسال نیز همچون سال گذشته در دستورکار شهرداری منطقه ۱۵ قرار دارد و ۸۱ هزار مترمربع از معابر منطقه ۱۵، با پخش ۱۲ هزار و ۴۷۳ تن آسفالت چهره جدیدی پیدا کرد تا شرایط برای عبور و مرور شهروندان آسان‌تر شود.

به گفته وی؛ به همین سبب معابری همچون شهید اسماعیلی، شهیدکرمی، شهید بقایی، شهید ابراهیمی، شهید امامی، شهیدآقا بابایی، شهید محمدی یکتا، فرزانه و... با اجرای طرح نهضت آسفالت به همت معاونت فنی و عمران منطقه بهسازی و نوسازی شد.

شهردار منطقه با تاکید بر اینکه خدمت رسانی به شهروندان ادامه دارد، گفت: معابر و خیابان‌هایی که نیاز به بهسازی دارند طی بازدید میدانی در نواحی شناسایی شده و بر اساس اولویت، عملیات عمرانی آن‌ها انجام می‌شود.

شیری در ادامه به سایر اقدامات انجام شده حوزه فنی و عمران از ابتدای سال اشاره کرد و افزود: انجام ۴ هزار و ۳۲ مترطول کانیو، اجرای ۹۸۰ متر طول تک جدول، ۲۱۵ مترطول نهرسازی، ۳ هزار و ۹۳۵ مترمربع پیاده روسازی، ۱۶۳ مورد بهسازی و همسطح سازی دریچه و نیز ۵۷ مورد تعویض و نوسازی دریچه از جمله این اقدامات در نواحی هفتگانه است.

شهردار منطقه اضافه کرد: همچنین طی این مدت محوطه مدارس شهید مجتهدی، امام صادق(ع) و شهید مختارافشار نوسازی شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط