1403/04/13-20:18

بازبینی، تسهیل و تسریع فرآیند جذب سرمایه گذاران در دستورکار سازمان

بازبینی، تسهیل و تسریع فرآیند جذب سرمایه گذاران در دستورکار سازمان

مدیرعامل، معاونين و مدیران سازمان سرمايه گذاری و مشاركتهای مردمی در راستای رصد و پیگیری موضوعات پروژه های سرمایه گذاری در سطح منطقه ۲ از آنها بازدید کردند.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی، مدیر عامل سازمان به همراه معاونین و مدیران به منظور بررسی و رصد میزان پیشرفت پروژه های سرمایه گذاری منطقه ۲ شهرداری از آنها بازدید کردند.

نوید خاصه باف در این بازدید با تاکید بر سرعت بخشیدن به موضوعات جذب سرمایه گذاری در سطح منطقه اعلام کرد: بازبینی، تسهیل و تسریع فرآیند جذب سرمایه گذاران برای آبادانی هر چه بیشتر شهر در دستور کار سازمان بوده و به صورت مستمر ضمن پیگیری موضوعات مناطق در حال بروز رسانی آن هستیم.

مدیرعامل سازمان سرمايه گذاری و مشاركتهای مردمی افزود: به منظور رصد روند جذب سرمایه گذار و احصاء مشکلات ادارت سرمايه گذاری و مشاركتهاي مناطق، بازدید میدانی از پروژه ها و طرح های مناطق ۲۲گانه شهر تهران در دستورکار قرار گرفت و تلاش می شود طبق برنامه ریزی انجام شده هر هفته از یکی از مناطق شهرداری بازدید بعمل بیاوریم.

نوید خاصه باف عنوان کرد تسهیل و تسریع فرآیند جذب سرمایه گذاران در شهر و همچنین تعریف و استفاده از مدل های جدید مالی در این راستا، گامی است برای توسعه هر چه بیشتر شهر تهران که به صورت جدی و مستمر در دستور کار سازمان می باشد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط