1403/04/13-23:28
مهدی بابایی در افتتاحیه ششمین همایش آتش نشانی و ایمنی شهری؛

اقدامات پیشگیرانه تاثیر بسزایی در کاهش بروز حوادث دارد

اقدامات پیشگیرانه تاثیر بسزایی در کاهش بروز حوادث دارد

مهدی بابایی رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران و عضو شورای اسلامی شهر تهران، اقدامات پیشگیرانه در کاهش بروز حوادث را بسیار موثر دانست.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، دکتر مهدی بابایی رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران و عضو شورای اسلامی شهر تهران در مراسم افتتاحیه ششمین همایش آتش نشانی و ایمنی شهری که صبح امروز در سالن همایش های هتل المپیک برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات همه عزیزان که در برگزاری این همایش نقش داشتند، گفت: خوشبختانه در این همایش، شاهد ارتقای سطح علمی و تبادل تجربیات با حضور فعالان عرصه ایمنی و آتش نشانی هستیم و امیدواریم این گونه نشست ها و فعالیت ها مستمر باشد.

وی در ادامه افزود: آینده نگری و سیاست گذاری در موضوع ایمنی، بحث های بسیار مهمی هستند که خوشبختانه در سال های گذشته، برنامه ریزی های بسیار منظمی انجام شده و با اقدامات موثر سیاست گذاری درست در شهر تهران صورت گرفته است.

رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران و عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: در گذشته افزایش حدود یک درصدی طی هر سال در تعداد حوادث و آتش سوزی ها در شهر تهران داشتیم اما خوشبختانه با تلاش های سازمان آتش نشانی تهران و سازمان مدیریت بحران و اقدامات پیشگیرانه، حوادث رو به کاهش است، پس اولویت بحث پیشگیری است. 

دکتر بابایی با اشاره به اینکه خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته تعداد ساختمان های ناایمن نیز کاهش داشته است، خاطرنشان کرد: مطمئنا با ارتقای فرهنگ ایمنی و جلب مشارکت شهروندان می توانیم در آینده ای نزدیک تعداد ساختمان های ناایمن را به صفر برسانیم.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط