1403/04/14-13:57

فاز دوم احداث مجموعه ورزشی خیالستان زندگی آغاز شد

فاز دوم احداث مجموعه ورزشی خیالستان زندگی آغاز شد

شهردار منطقه ۸ گفت: طی بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه خیالستان زندگی در عرصه بزرگراه امام علی(ع) در منطقه۸، فاز دوم احداث سه زمین ورزشی در عرصه این محدوده آغاز شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۸؛ فاطمه تنهایی شهردار منطقه با اشاره به بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از اجرای فاز دوم پروژه خیالستان، اظهار کرد: با اتمام فاز اول عملیات عمرانی و زیرساختی پروژه خیالستان زندگی در عرصه بزرگراه امام علی(ع)، با سپری شدن فرایند تعیین پیمانکار این پروژه، احداث مجموعه ورزشی شامل سه زمین ورزشی فوتبال، والیبال و بسکتبال و اسکیت در بازه زمانی ۶ ماهه آغاز شد.

شهردار منطقه با بیان اینکه مجموعه‌های ورزشی موجود منطقه پاسخگوی ظرفیت جمعیتی منطقه نیست، اضافه کرد: در این دوره مدیریت شهری بنا به ضرورت نیاز محدوده ناحیه ۳ به سرانه‌های ورزشی، این پروژه در حوزه سرانه ورزشی تفریحی بازتعریف شد که با احداث این مجموعه ورزشی طی شش ماه آینده، ۶ هزار و پانصد متر عرصه به سرانه فضای ورزشی منطقه اضافه خواهد شد.

به گفته شهردار منطقه این مجموعه ورزشی دارای سه زمین ورزشی رو باز و زمینی برای ورزش‌های همگانی و برگزاری رویدادها و مسابقات محله‌ای و منطقه‌ای بوده و مجهز به سکوی تماشاگران، رختکن و کلیه تجهیزات بهداشتی برای استفاده ساکنان محدوده شرق تهران خواهد بود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط