1403/04/15-22:45

معابر منطقه ۱۹ با پخش ۳۰۰ تن آسفالت در قالب طرح تحول بیست گانه خدمت نوسازی شد

معابر منطقه ۱۹ با پخش ۳۰۰ تن آسفالت در قالب طرح تحول بیست گانه خدمت نوسازی شد

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۹ گفت: در راستای تسهیل در عبور و مرور شهروندان، حذف ناهمواری ها، ترمیم معابر عملیات روکش دستی آسفالت اجرا شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، محمد مهدی گندمی تصریح کرد: عملیات لکه گیری و اجرای روکش دستی آسفالت معابر به منظور چاله زدایی و روانسازی عبور و مرور شهری و یک دست شدن معابر در ناحیه دو اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه این اقدامات در قالب طرح تحول بیست گانه خدمت اجرایی شد اظهار کرد: به منظور جلوگیری از گسترش خرابی آسفالت و پیشگیری از آسیب و خسارت روکش دستی آسفالت در محله شکوفه خیابان لقمان کوچه های رازی، بقراط و شهید امامی زاده با پخش ۳۰۰ تن آسفالت انجام شد.

ضمن اینکه به منظور ترمیم آسفالت خیابان بنفشه کوچه هفدهم و هجدهم و درخیابان براداران شهید شکری کوچه های شهید قربانی و نوزدهم معابر در مرحله تراش برای روکش مجدد آسفالت قرار دارد.

معاون فنی و عمرانی یاد آور شد: با اولویت بندی محله‌های منطقه و درخواست‌های شهروندان، این معاونت در برنامه های آتی به ترمیم و لکه گیری آسفالت نقاط حفاری شده، پرنمودن چاله‌ها، زیرسازی و روکش یا لکه‌گیری آسفالت به منظور ساماندهی و مناسب سازی معابر اقدام می کند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط