1403/04/17-19:55

پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه های طرح الگوی خدمت در منطقه ۱۳

پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه های طرح الگوی خدمت در منطقه ۱۳

شهردار منطقه ۱۳ در تشریح اقدامات انجام شده در طرح الگوی خدمت از بهسازی و ساماندهی چهار معبر منتخب به طول ۴ هزار ۵۲۰ متر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، محمدهادی علی احمدی، شهردار منطقه با اشاره به اجرای فرآیند برنامه ریزی طرح الگوی خدمت با همکاری نواحی چهارگانه گفت: این طرح مکمل دیگر طرح های مدیریت شهری از قبیل سه طرح ۳۶۰درجه، نگهداشت شهر و تحول بیست‌گانه خدمت است شامل کلیه موضوعات شهری می شود و هر هفته و به طور مستمر در ۱۲ محور پیگیری شده است.

به گفته وی در طرح الگوی خدمت، ۱۷ پروژه با پیشرفت ۷۵ درصدی در خیابان امامت حدفاصل دماوند تا سی متری نیروی هوایی، پنجم نیروی هوایی و صفا در دست اجراست.

شهردار منطقه ۱۳، اجرای عملیات پیاده روسازی و بهسازی آسفالت و اصلاح نهر و جدول، رنگ آمیزی جداول بر اساس طرح پالت رنگی، تجهیز و بهسازی روشنایی محله امامت، رسیدگی به فضای سبز و باغچه های محله امامت پاکسازی معابر و حذف مخازن زباله، همسطح سازی، رنگ امیزی زیر مخزنی و اصلاح نهر و جدول از جمله اقدامات انجام شده برشمرد و ادامه داد: عملیات خط کشی ترافیکی، نصب تجهیزات ترافیکی و زیباسازی و رنگ آمیزی و پاکسازی معابر در دستور کار قرار دارد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط