1403/04/20-12:17

۹۳ تن پسماند خشک از محل تفکیک غیرمجاز ناحیه ۴ منطقه ۱۹ جمع آوری شد

۹۳ تن پسماند خشک از محل تفکیک غیرمجاز ناحیه ۴ منطقه ۱۹ جمع آوری شد

کنترل و گشت زنی شبانه‌روزی به منظور جلوگیری از جمع‌آوری غیرمجاز پسماند خشک در راستای طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی در نواحی پنجگانه منطقه ۱۹ با تلاش و پیگیری های مستمر در حال اجرا است.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، امین کرمی شهردار ناحیه چهار از شناسایی و جمع آوری محل های تفکیک غیرمجاز پسماند خبرداد و افزود: با توجه به اطلاع رسانی درخصوص تفکیک پسماند از مبداء، برخی افراد سودجو اقدام به جداسازی غیر بهداشتی و خارج از ضابطه پسماندهای خشک از درون مخازن و دپوی آنها در مکان های مختلف می کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه از ابتدای آغاز طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی شناسایی و احصاء محل های دپوی و تفکیک غیرمجاز پسماند در دستورکار قرارگرفت بیان کرد: با توجه به گشت زنی مستمر در روستاهای کاشانک، مرتضی گرد، جعفر آباد، مراد آباد و... ۹۳ تن پسماند جمع آوری شد.

کرمی اظهارکرد: علاوه بر جمع آوری پسماند از ادامه فعالیت عوامل غیر مجاز کتفی و کولی ها جلوگیری می شود تا اجرای طرح تفکیک و جمع‌آوری پسماند خشک از مبدأ در قالب طرح نوماند به درستی اجرا شود.

شهردار ناحیه چهار یاد آور شد: در راستای افزایش کیفیت محیط زیست شهری با بکارگیری روش‌های متنوع آموزشی نسبت به فرهنگ‌سازی و اطلاع رسانی و آگاهی به شهروندان در خصوص فواید تفکیک و جداسازی پسماندها اقدام می شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط