1400/07/24-15:08
فاطمه تنهایی:

کودکان مهم ترین سرمایه های جامعه ما هستند

کودکان مهم ترین سرمایه های جامعه ما هستند

اختتامیه ویژه‌برنامه هفته ملی کودک با حضور فاطمه تنهایی شهردار منطقه ٨، مجتبی دانشور مدیرکل اداره آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران، سید علی حسینی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران، در بوستان فدک برگزار شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۸، فاطمه تنهایی با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع در این هفته برای کودکان گفت:هفته ملی کودکان همواره فرصت مغتنمی است برای یادآوری و توجه هر چه بیشتر به قشری که آینده سازان فردای جامعه ما هستند.

تنهایی افزود: کودکان مهم ترین سرمایه های جامعه ما هستند و چگونگی رشد و تعالی آنها از مهم ترین عوامل تعیین کننده توسعه در هر جامعه و‌کشوری  است.همچنین اهميت و توجه به کودکان نقش مهمی در شکل گیری شخصیت آنها، بهبود اعتماد بنفس و رشد و تعالی آنهادر جامعه دارد. به‌همین دلیل بر همه ما واجب است که تمرکز و توجه به کودکان را به عنوان نسل آینده ساز جامعه در الویت برنامه هایمان قرار دهیم.

تنهایی همچنین درخصوص نحوه اجرای برنامه ها گفت: برپایی غرفه‌های متنوع آموزشی، اجرای بازی‌های بومی محلی، تقدیر از فرزند مدافع سلامت منطقه، تقدیر از بانوی نویسنده و تصویرگر کتاب کودک(بانوی فرانسوی مسلمان شده)، تقدیر از شهرداران مدارس، رهاسازی کبوتر و بادکنک توسط کودکان منطقه ٨ برای آزادی و رهایی همه کودکان جهان چون کودکان مظلوم افغانستان و ده ها برنامه مشترک دیگر از جمله برنامه‌هایی است که در ایام ‌با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان، شورایاران، سرای محلات و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه و... برگزار شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط