1400/07/25-20:50
عضو شورای شهر در دیدار مردمی مسجد النبی منطقه۲۱:

توسعه شهر در بستر گفتگو با شهروندان میسر می شود

توسعه شهر در بستر گفتگو با شهروندان میسر می شود

حجت الاسلام و المسلمین آقامیری عضو شورای اسلامی شهر تهران شب گذشته با همراهی رضا رجب زاده شهردار منطقه۲۱ ضمن حضور در نماز جماعت مسجدالنبی شهرک پاسداران واقع در ناحیه یک این منطقه، پای گفتگوها و مطالبات شهروندی نمازگزاران حاضر در این مسجد نشستند.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در ابتدای صحبت های خود با بیان اینکه رسالت شورای شهر حضور در بین مردم و شنیدن صحبت های آنان بدون واسطه است، گفت: بودن در کنار شهروندان توفیق خدمت گزاری را دو چندان می کند و چه تجمع مردمی بهتر و با کیفیت تر از صفوف نمازگزاران از اقشار مختلف جامعه شهروندی در مساجد که خانه امن الهی هستند.

وی ادامه داد: در دوره جدید، نظام بودجه ریزی جهت انجام پروژه های عمرانی و زیرساختی با توجه به نیاز ها و اولویت ها صورت می پذیرد؛ تنها در این صورت است که توزیع عادلانه خدمات و امکانات محقق خواهد شد.

آقامیری همچنین افزود: قدردان تلاش ها و زحمات شبانه روزی شهرداران مناطق، معاونین و روسای ادارات در امر خدمت رسانی به شهروندان در حوزه امور مرتبط با شهر هستیم و یکی از مهم ترین وظایف مدیران شهری را برقراری ارتباط بی واسطه با شهروندان و رسیدگی به درخواست های به حق آنان می دانیم.

رضا رجب زاده شهردار منطقه۲۱ در این دیدار مردمی گفت: امیدواریم با برگزاری این دیدار های مردمی در مساجد که با حضور حجت الاسلام آقامیری در دستور کار است، مبحث مهم عدالت اجتماعی و توزیع عادلانه امکانات و خدمات در سطح محله های شهر تهران تحقق یابد.

وی تاکید کرد: برگزاری این جلسه را در آستانه هفته وحدت به فال نیک می گیریم؛ جمهوری اسلامی ایران رنگین کمان مذاهب، ادیان، فرهنگ‌ ها، گویش ها، نژادهاست که همگی به لطف خدا با اتحاد و پیوستگی مثال زدنی در مسیر توسعه و پیشرفت ایران عزیز گام های استوار بر می دارند.

رجب زاده با اشاره به رموز موفقیت در کشور پس از انقلاب اسلامی یادآور شد: توصیه امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی واگذاری امور مرتبط با مردم به خود مردم بود و تاکید داشتند سایر امور نیز که قابل واگذاری نیستند با مشورت و نظر خواستن از مردم انجام پذیرد.

شهردار منطقه ۲۱ تصریح کرد: توسعه همه جانبه محلات، زمینه‌ساز ایجاد حس تعلق مکانی در بین شهروندان و ساکنین خواهد بود و این مهم جز در سایه توسعه شهری و رسیدگی به امور شهر و رعایت عدالت در توزیع امکانات در محلات بالای شهر و پایین شهر میسر خواهد شد.

در پایان این دیدار مردمی که در مسجد النبی شهرک پاسداران واقع در منطقه ۲۱ برگزار شد، شهروندان موضوعات و درخواست های خود را با عضو شورای شهر و شهردار منطقه طرح کرده و دستورات لازم در خصوص پیگیری موضوعات مطرح شده از سوی مدیران شهری صادر شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط