1400/10/05-18:03
شهردار منطقه ۱۵ در نشست با نخبگان محله ولی عصر(عج) مطرح کرد؛

آغاز طرح جمع آوری سدمعبر در منطقه ۱۵

آغاز طرح جمع آوری سدمعبر در منطقه ۱۵

شهردار منطقه ۱۵ د‌ر نشست با نخبگان محله ولی عصر(عج) از آغاز طرح جمع آوری سدمعبرکنندگان محدوده شوش، شهرزاد و هفده شهریور خبر داد و گفت: با حضور یگان حفاظت و پلیس این طرح هفته گذشته آغاز شده است.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، سیدمهدی صباغ با اشاره به همکاری های شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری تهران برای ثبت نام و ساماندهی افزود: پیش از اجرای طرح به تمامی سدمعبر کنندگان وانتی و دستفروش اطلاع رسانی شد تا جهت ثبت نام در مراکز روزبازار این منطقه اقدام کنند.

شهردار منطقه پس از استماع مسائل و مشکلات محله ولی عصر توسط نخبگان، فعالان و معتمدان محلی، مدیرمحله و دبیر شورایاری؛ ضمن تشکر از نقطه نظرات آنان گفت: این برنامه برای بازدید محله از نگاه شهروندان ساکن آن انجام می شود چرا که ساکنان محل مسائلی را می بینند که از دید ما پنهان است.

او در ادامه بر مواردی نظیر اجرای پروژه های کوچک مقیاس، طرح تحول نگهداشت شهر در دل محله ها و کوچه ها، شناسایی و زیباسازی نقاطی از محله با همکاری گروههای جهادی و مشارکتی، ساختار مشارکت پذیری سرای محله ها و... در محله ولیعصر(عج) تاکید کرد.

شایان ذکر است، نخبگان، فعالان و معتمدان محلی، مدیرمحله و دبیر شورایاری محله ولی عصر در این نشست به بیان برخی مسائل و مشکلات اشاره کردند که شهردار و معاونین منطقه به آنها پاسخ گفتند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط