1401/02/18-11:52
برای توسعه و احیای شبکه آبرسانی منطقه۱۴ انجام شد؛

عملیات جانمایی ۱۰۰۰متر لوله گذاری در فضاهای سبز

عملیات جانمایی ۱۰۰۰متر لوله گذاری در فضاهای سبز

عملیات احیای شبکه آبرسانی و لوله گذاری در فضاهای سبز منطقه۱۴ از ابتدای سال جاری تاکنون توسط حوزه خدمات شهری و محیط زیست منطقه اجرایی شده است.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۴، علیرضا برزگر مرادی، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با بیان اینکه توسعه شبکه آبرسانی همزمان با توسعه ی فضای سبز شهری امری بدیهی و لازم الاجرا ست، افزود: بر این اساس نزدیک به ۱۰۰۰ متر لوله گذاری بمنظور آبرسانی به فضای سبز منطقه انجام شد.

وی افزود: با توجه به اینکه توسعه سرانه ی فضای سبز منطقه با احداث بوستان های نور و باغبان، نیاز مند به تأمین آب و تقویت شبکه آبرسانی برای حفظ و نگهداشت درختان، گلها و گیاهان امری است، گفت: بدین منظور عملیات لوله گذاری از چاه فردیس (در بوستان کارگر) تا بوستان نور و باغبان به مرحله اجرا درآمد.

برزگر مرادی با اشاره به اینکه در این اقدام ۵۰۰ متر لوله آبیاری در شبکه جا نمایی و متصل شد، ادامه داد: بمنظور رفع نواقص و ترمیم شبکه آبرسانی در نوار فضای سبز طبقه منفی یک بزرگراه امام علی(ع) نیز بیش از ۴۰۰ متر از شبکه آبیاری فضای سبز این محدوده با لوله گذاری جدید احیاء شد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه در پایان با بیان اینکه توسعه و احیای شبکه آبرسانی منطقه علاوه بر کمک به حفظ و نگهداری مطلوب، به زیبایی ها و حفظ گنجینه سبز منطقه و همچنین کاهش میزان مصرف آب نیز کمک قابل توجهی خواهد کرد، از استمرار این عملیات در نقاط و موارد مورد نیاز خبرداد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط