1401/06/27-14:12
در طرح استقبال از مهر انجام می شود؛

بازپیرایی و بازسازی بیش از ۳ هزار مترمربع از فضای سبز مراکز آموزشی منطقه ۱۹

بازپیرایی و بازسازی بیش از ۳ هزار مترمربع از فضای سبز مراکز آموزشی منطقه ۱۹

سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از اجرای عملیات بازپیرایی و بازسازی ۳ هزار و ۲۰۰ مترمربع از عرصه فضای سبز در نواحی پنجگانه این منطقه در طرح استقبال از مهر خبر داد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، تورج فرهادی با اعلام این خبر افزود: این اقدامات به منظور ارتقای سیما و منظر شهری، ارتقای روحیه نشاط و شادابی شهروندان بویژه دانش آموزان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در طرح استقبال از مهر در حال انجام است.

او با اشاره به اینکه در این طرح بیش از ۱۳۷ اصله درخت رسیدگی می شود تصریح کرد: عملیات به‌زراعی، نظافت، جمع آوری نخاله، حذف تنه جوش پاجوش، کندوکوب، بازدید از گلدان ها، کوددهی، حذف علف هرز، نظافت و ترمیم تشتک از جمله اقداماتی است که در طرح استقبال از مهر به همت اداره فضای سبز منطقه در مدارس اطهر، شهید رابعی، شهید اشرفی اصفهانی، شهید سالاری، شهید امامی، عدالت، هیدوخت، شهید موسوی و شهید عمار یاسر به اجرا درمی آید.

به گفته این مسئول اقدامات اداره فضای سبز منطقه در راستای بازپیرایی فضای سبز مدارس تا پایان اجرای طرح در سایر مدارس منطقه ادامه خواهد داشت.

سرپرست شهرداری منطقه رسیدگی به گیاهان آپارتمانی داخل مدارس، بررسی آفات و بیماری های فضای سبز مدارس، اهدای گلدان به کلاس اولی ها در جشن شکوفه ها، آموزش و مشاوره نگهداری، تکثیر گیاهان آپارتمانی و گیاهان فضای سبز به کارکنان مدارس از اقدامات کلینیک تحقیقات و مشاوره فضای سبز در بازگشایی مدارس است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط