1402/11/07-21:16
در راستای ساماندهی تجهیزات ترافیکی انجام شد؛

گاردریل شریان های اصلی و محورهای مواصلاتی منطقه ۱۹ تعویض و تعمیر شد

گاردریل شریان های اصلی و محورهای مواصلاتی منطقه ۱۹ تعویض و تعمیر شد

عملیات تعویض، تعمیر و نصب گاردریل ها در شریان های اصلی و محورهای مواصلاتی منطقه ۱۹ به منظور ساماندهی تجهیزات ترافیکی انجام شد.

به گزارش شهردارآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، تورج فرهادی شهردار منطقه تصریح کرد: بخشی از گاردریل در بزرگراه های آزادگان شرق به غرب و بالعکس، شهید کاظمی، شهید تندگویان، شهید هاشمی و بلوار علامه عسگری به علت حوادث رانندگی، سرقت، فرسودگی نیاز به نوسازی و نصب مجدد داشتند که به همت عوامل اجرائی معاونت حمل و نقل و ترافیک ساماندهی شدند.

وی با تأکید بر پایش نقاط نیازمند به نوسازی و تعمیر تجهیزات ترافیکی افزود: در همین راستا ۵۲ شاخه گاردریل نو نصب و ۸۳ شاخه دیگر نیز تعمیر شده اند.

فرهادی ادامه داد: با هدف روانسازی تردد توام با ایمنی شهروندان، بلوک عابر پیاده مقابل مدرسه رنجبر، خیابان بهمنیار، خط کشی سرعتکاه دور رینگ بوستان بزرگ ولایت،عملیات نصب کاشن تانک و بشکه های ترافیکی در بزرگراه آزادگان شرق به غرب تبادل کندرو به تندرو مقابل میدان مرکزی میوه و تره بار و بلعکس قبل از پل شهید صنیع خانی نصب شده است.

شهردار منطقه با اشاره به ارتقای ایمنی معابر و تقاطع های نواحی پنجگانه با نصب ۳۰۰ عدد استوانه ترافیکی بیان کرد: معابر بلوار میلاد تقاطع خیابان شهرداری، شهید صمدی، شکوفه تقاطع مکتب العباس، بزرگراه شهید کاظمی جنوب به شمال خروجی بزرگراه شهید چراغی، لاین کندرو و ورودی بزرگراه شهید چراغی و... مجهز به استوانه های ترافیکی شده اند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط